0212 445 60 14

Halkalı Camcı

Halkalı Camcı

Halkalı Camcı, sektöründe en iyi şekilde cam, ayna, pencere camları, cam tamiri hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde en kaliteli ve en iyi müşteri anlayışı ile en kaliteli cam imalatı yapmaktayız. Halkalı’da toptan cam satışı,ve perakende cam satışı yapmaktayız. Yılların vermiş olduğu tercübe ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Halkalı bölgesinde lamine cam, temperli cam, vitrin camları, ısıcam, pencere camları, renkli cam, kumlu cam, boyalı cam, masa camları, buzlu cam, telli cam, konfor, sinerji, klasik cam, pencere camları gibi camları bulabilirsiniz.

7/24 camcı hizmeti vermekte olan firmamıza her dakika mobil ağımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Acil camlarınızı gece yarısı deneyimli ustalarımz tarafından yaptırabilir, ve teknik bilgiler alabilirsiniz.

TEL : 0212 445 60 14 

TEL : 0533 437 60 14

Halkalı Camcı

Halkalı Camcı

Halkalı camcısı olarak cam imalatı yapmaktayız. Kaliteli cam ürünleriyle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.  Kaliteli ve güvenilir cam isteyen müşterilerimizin isteklerini karşılamak için bulundukları bölgedeki en iyi hizmeti vermek için en iyi şekilde çalışmaktayız.

Halkalı Aynacı olarak ta hizmet vermekte olan firmamız, Füme, bronz, reflekte, gümüş, flotal, baklava dilimli ayna, bizote ve rodaj ayna çeşitlerinin imalatını, satışını, montajını yapmaktayız. Bozulmalarak karşı 10 yıl garanti verilmektedir. Kullanılan tüm ayna modellerimiz yerli olup ŞİŞECAM ürünleridir. İSO, TSE, belgelerine sahip olan aynalarımız kalite ve güven arz etmektedir.

Kırık cam, çizik cam, eskiyen cam için değişim şart olmaktadır. Camların onarımı ve tedarik edilmesi için Asil Cam olarak bizler devreye girmekteyiz. Bu alanda oldukça etkili bir ekip söz konusu olup sorunları çözecek ve ihtiyaçları karşılayacaktır.

Halkalı camcı, Halkalı cam tamiri, Halkalı cam tamircisi, Halkalı kırık cam değişimi, Halkalı pencere camı, Halkalı pimapen camı, Halkalı kapı camları, Halkalı Cam Balkon, Halkalı cam balkon tamiri, Halkalı cam balkon servisi, Halkalı cam servisi, Halkalı pimapen pencere servisi, Halkalı pimapenci.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?