0212 445 60 14

Avcılar Aynacı

Avcılar Ayna

Ayna üretimi ve satışı konusunda yetkili satış firması olan Avcılar aynacı yaptığı çalışmalar çerçevesinde öncelikle tüketici bilinçlendirme aşamasında ayna sırrı nasıl korunur bu konuda bilgilendirme yapmaktadır. Firma bünyesinde ürettiğimiz Avcılar  ayna çeşitleri gümüşle camın sihirli buluşması sayesinde net görüntüler sağlayan ekran halini almaktadır. Müşterilerimize tavsiyemiz Avcılar aynacı olarak aynaları bulundukları ortamda sudan uzak tutmalarıdır. Çünkü ayna sırrı dediğimiz konu gümüş ve çeşitli asitlerle camın şekillendirilmesi olduğundan su ile temasından dökülmeler oluşacaktır.

Avcılar Ayna Hizmeti için Bizlere 7 gün boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Firmamız olarak ayna fiyatları konusunda sunduğumuz fırsatlar kaliteden ödün vermeden yerine getirilirken halk dilinde ayna sırrı kayması olayının su ile temasının olduğunu belirtmek isteriz. Kullanılan ayna üretim aşamasından geçtikten sonra montaj aşamasına geldiğinde kaliteli çalışanlarımızın sunduğu hizmet ile imalat ve satış temsilciliklerimizle  uygun fiyatlar sunarak her alanda yaygın hizmet anlayışımızı hissettirmekteyiz.

Avcılar Ayna Montajı

Firma bünyesinde yaygın hizmet anlayışının yanında ürün çeşitliliğine de önem vererek seçenek olarak  baklava dilimli ayna seçeneklerinin yanında duvar aynaları seri üretimi sağlayarak duvar ayna kaplama işlemlerini en hızlı şekilde yerine getirmekteyiz. Özellikle ayna çeşitleri konusunda füme ayna seçenekleri şeffaf ayna türleri ve en önemlisi rodajlı ayna kaliteli bizoteli üretim ve montaj faaliyetlerini 7/24 ayna hizmeti sunarak kesintisiz yerine getirmekteyiz. Hedeflediğimiz nokta ilk olarak en iyi müşteri memmuniyeti odaklı çalışmaları yaparak İstanbul ve yurt genelinde faaliyet alanımızı genişletmektir.

Avcılar Ayna Tamiri

İstanbul ve tüm yurt genelinde hizmet sektörü oluşturmak ve bu konuda kaliteyi ayağınıza getirmek için web sitemiz aracılığı ile aynacılık alanında her türlü hizmete cevap verebilecek durumdayız. Bunların en başında sırrı kaymış aynalar ayna tamiri işlemine tabi tutulmaktadır. Yerinden kopmuş veya şekil bozukluğuna uğrayan aynalar ayna yapıştırma metodu ile eski haline getirilir. Her türlü mobilya dekorasyonu üzerine ayna montajı yapılarak şık tasarımlar yaratılmaktadır.

Avcılar Dekoratif Ayna

Ayna kullanım alanları olarak hizmet verdiğimiz spor salonu aynası imalat ve montajları titizlikle yapılmaktadır. Özellikle eğlencenin ve özel günlerin tertip edildiği düğün salonu gibi mekanlarda dev ayna montajları güvenle yapılmaktadır. Saçların ve cilt bakımının yapılışını seyrettiğiniz kuaför mekanlarında kaliteli ayna kullanımına imkan sağlamaktayız.

Kıyafet seçimlerini yaparken en yakınınızda size görüntü sağlayan mağaza aynaları seçiminizde en iyi yardımcınız olmaktadır. Ayrıca üzerinizde deneme yaptığınız bölümlerdeki kabin aynası fikrinizi şekillendirmenizde destek sağlayıcı olmaktadır. Aynaların asil cam kalitesinde sır tabakası oluşturarak ortaya çıkarılması uzun ömürlü ürün kullanımına destek sağlamaktadır.

Bu konuda İstanbul’da en iyi ayna hizmeti firma çalışanlarımızın marifeti  olmaktadır. Tasarruf konusunda kırık ayna değerlendirmesi ve toptan ayna satışı firmamız İstanbul ayna kaliteli hizmet sektörü sayesinde yapılmaktadır.

Avcılar Aynacı olarak hizmet mahalleler şöyledir; Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Merkez, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite, Yeşilkent gibi mahallelerde aynacı hizmeti vermekteyiz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?