0212 445 60 14

Kurtuluş Camcı

Kurtuluş’ta Camcı

Şişli Kurtuluş’ta camcı hizmeti vermekte olan firmamız, bölgesinde kaliteli ve güvenli bir şekilde cam  ve ayna hizmeti vermektedir. Geliştirilmiş cam kesim makineleri ile fabrikasından üretimini yaparak siz değerli müşterilerimize anında montajlamasını gerçekleştirmektedir.

Kırık, çatlak, eskimiş olan camlarınızı Asil cam sayesinde değiştirmek artık cok basit. Firmamızın vermiş olduğu mobil hizmet sayesinde artık kırılan camlarınızı acil bir şekilde değiştirme imkanına sahipsiniz. En uygun fiyatlar ile anında fiyatlandırmalar yapılır ve gün içerisinde montajınız gerçekleşmektedir.

Kuruluş camcısı olarak, vitrin camları, mağaza camları, dükkan camları, ev, ofis, dış cephe, plaza gibi bir çok alanlarda bulunan camlarınızın yenisi yapılmaktadır. Eğer camlarınızın tamirat durumu mümkün olursa ustalarımız tarafından onarılarak sizleri büyük yükten kurtarmış oluruz.

Bölgede bir çok büyük katlı bina ve showroomlarda özel olarak tasarlanan ahtapot vinçlerimiz ile kırılan camlarınızı vantuzlarımız ile yerinden sökerek profosyonel bir şekilde vinç yardımıyla kırılan camınızın birebir aynısını takmaktayız.

Darbe anında kırılan veya hırsızlık anına kırılan ince camlarınızı daha fazla sağlamlaştırmak amacı ile laminasyon cam uygulaması yaparak darbelere karşı dağılmayan cam olarak bilinen lamine cam ile değiştiriyoruz. Yapılan tüm işlerimiz garantili olmakta ve kullanılan tüm ürünlerimiz yerli şişecam ürünleridir.

Şişli Kurtuluş’ta aynacı olarak anılmakta olan şubemiz bölgede bir çok resturant, avm, mağazalarda dekoratif ayna kaplaması yapmıştır. Yapılan tüm ayna işlerimizde aynı şekilde bozulmalara karşı garantili olmaktadır. Ayrıca firmamız standart metrekare fiyatlandırması yaparak en uygun ayna imalatı, satışı ve montajı yapmaktadır.

Firmamız bölgesi olan Kurtuluş’ta tüm gün mobil hizmet vererek en uygun fiyatlara cam değişimi yapmaktadır.

Şişli Kurtuluş Camcı olarak Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?