0212 445 60 14

Zekeriyaköy Sineklik

Sarıyer Zekeriyaköy

Zekeriyaköy’de Sineklikçi

Sarıyer Zekeriyaköy’de sineklikçi hizmeti vermekte olan firmamız bölgede tüm, ev, ofis, yazlık, pimapen, kapılarınıza sineklik uygulamakları yapmaktadır. Sinek ve haşereler evlerimize dışarı ortamdan girerek hem bizi rahatsız ederler ve yaşam alanlarımızda çeşitli rahatsızlıklara yol açarlar. Sıcak yaz aylarında ve mutfakta yemek yaparken yemek kokularının çıkması için kapı ve pencere açmak zorunlu hale gelir. Aynı zamanda evlerimizi sağlığımız için düzenli olarak havalandırmalıyız. Bu yüzden de evlerde sineklik haşerelere karşı zorunlu hale gelmektedir.

Firmamız Zekeriyaköy sineklikçi olarak hizmet vermekte ve evlerinizi en güvenli şekilde haşerelerden korumanız için çeşitli sineklik çözümleri geliştirmektedir.Firmamız tarafından sunulan bazı İstanbul sineklik çözümleri ve hizmetleri şunlardır:

Sineklik pencere: Tüm boyutlardaki ve farklı malzemelerden üretilmiş pencere sistemlerine sineklik yapılmakta ve haşerelere karşı korunmanız etkin bir şekilde sağlanmaktadır. Sineklikler kaliteli malzemelerden üretilmekte, çeşitli hava ve dış koşullara karşı dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Sineklikçi firmamızın sahip olduğu bazı ürün grupları ise şöyledir:

Pimapen sineklik: Pimapen malzemelerden üretilen sinekliklerimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Pimapen pencerelerinizle uyumlu olan sineklikler, evinizle uyumlu bir görüntü oluşturarak haşerelerden korunmanızı sağlar. Pimapen sineklik fiyatları pencere ve kapılarınızın ebatlarına göre değişmekte, uygun rakamlardan oluşmaktadır.

Zekeriyaköy sineklik olarak Her Bölgesine Sineklik Hizmetleri İçin Bizlere Her Daim Ulaşabilirsiniz.

0533 437 60 14

0212 445 60 14

Pileli sineklik: Pileli sineklikler haşerelerden korunmanızı sağlarken şık görüntüleri ile de evinizin görüntüsüne şıklık katıyor. En uygun fiyata pileli sineklik sahibi olabilmek için firmamıza sadece bir telefon kadar yakınsınız!

Stor sineklik: Camlarınız da istediğiniz gibi ve istediğiniz zaman açıp kapanabilen stor sineklikler kolay kullanımının yanı sıra şık görüntüsü ile de evinizin bir dekoru haline gelecek.

Kapı sinekliği: Balkon, dış kapı gibi tüm kapılara kapı sinekliği taktırarak güvenli bir şekilde haşerelerden korunma imkanınız bulunuyor. Kapı sinekliklerinde çeşitli güvenlik unsurları da bulunmaktadır.

Sürgülü sineklik: Sürgülü balkon camlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde sıcak yaz günlerinde haşerelerden korunarak evinizi havalandırmanızı sağlayacak. Sürgülü sineklik modelleri normal kapı ve pencerelerde de kullanılabilmektedir ve istendiği zaman açılıp kapanma imkanı bulunmaktadır.

İstanbul Sineklik tamiri: Firmamız yıpranan, yırtılan ve eskiyen sinekliklerinizin tamirini gerçekleştirerek uzun yıllar güvenle haşerelerden korunmanızı sağlamak için hizmet vermektedir.

Sineklik tamiri mevcut sinekliklerin özelliklerine uygun olarak gerçekleştirilmekte ve evinizde uyumsuz bir görüntü oluşması engellenmektedir. Firmamız aynı zamanda 7/24 hizmet vererek her ihtiyaç duyduğunuzda sizin yanınızda oluyor. İstanbul sineklik firması olarak ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır.

            İstanbul sineklik bayisi olarak evlerden iş yerlerine kadar haşere ve sineklerden korunmanız için titiz bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Her ebattaki kapı ve pencerelere sineklik imalatı yapmakta ve en uygun fiyatlara sineklik imkanı ile sizleri buluşturarak bütçenizi de korumaktayız.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?