0212 445 60 14

Halkalı Camcı ve Aynacı

Halkalı Camcı

Cam denildiği zaman akla ilk gelen cam üreticileri Halkalı ‘da bulunmaktadır. Çünkü Firmamız kendilerine büyük boyutlarda ve işlenmemiş olarak gelen camları kullanmak gerektiği zaman kullanılacak yapıların boyutlarına göre en uygun şekilde kesmekte ve herhangi bir kırılmaya sebebiyet vermeden ve camların özelliklerinin yitirilmesine fırsat vermeden camları kullanılır hale getirmektedir.

cam2

Belirli bir hizmet kalitesini yakalamak ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak modern yöntemler ile insanların ihtiyaçlarını karşılamak iyice zorlaşmıştır. Asil Cam yılların verdiği birikim ve tecrübe sayesinde bu başarılı grafiği yakalamış ve sisteme adapte olmuş olarak cam sektöründe büyük işler başarmışlardır.

cam1

Firmamızın sattıkları camlar arasında birçok özelliğe sahip camlar bulundurmaktadır. Bu camlardan bir tanesi de ısıcam olarak kullanılan camlardır. Bu camlar Halkalı da faaliyet gösteren firmamız tamamında bulunmakta ve müşterilerin talebi halinde de ustaca kullanılacak alanlara takılmaktadırlar. Camlar garantili cam olarak satılmaktadır. Müşterilere verilen garantiden önce kırılan camlar garanti kapsamında tutulmaktadır. Isıcam olarak satılan camlar da bu garanti kapsamına dahildir.
Cam tamiri yapılırken firma hızlı ve güvenilir iş takipçiliği sayesinde müşteriler ihtiyaçları olan camlara kısa sürelerde kavuşurlar. Cam tamirinde kullandıkları montaj ekibi bulunmaktadır. Bu ekip kırık cam değişimi yaparak kırılan camların yerine yenisini takmaktadır.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

ASİL CAM

TEL 1 : 0212 652 60 14

TEL 2 : 0544 652 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?