0212 445 60 14

Sarıyer Sineklik

Sarıyer’de Sineklikçi

Sinek ve haşereler evlerimize dışarı ortamdan girerek hem bizi rahatsız ederler ve yaşam alanlarımızda çeşitli rahatsızlıklara yol açarlar. Sıcak yaz aylarında ve mutfakta yemek yaparken yemek kokularının çıkması için kapı ve pencere açmak zorunlu hale gelir. Aynı zamanda evlerimizi sağlığımız için düzenli olarak havalandırmalıyız. Bu yüzden de evlerde sineklik haşerelere karşı zorunlu hale gelmektedir.

Firmamız Sarıyer’de sineklikçi olarak hizmet vermekte ve evlerinizi en güvenli şekilde haşerelerden korumanız için çeşitli sineklik çözümleri geliştirmektedir.Firmamız tarafından sunulan bazı Sarıyer sineklik çözümleri ve hizmetleri şunlardır:

Sineklik pencere: Tüm boyutlardaki ve farklı malzemelerden üretilmiş pencere sistemlerine sineklik yapılmakta ve haşerelere karşı korunmanız etkin bir şekilde sağlanmaktadır. Sineklikler kaliteli malzemelerden üretilmekte, çeşitli hava ve dış koşullara karşı dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Sineklikçi firmamızın sahip olduğu bazı ürün grupları ise şöyledir:

Sarıyer’de Sineklikçi olarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0533 437 60 14

0212 445 60 14

Pimapen sineklik: Pimapen malzemelerden üretilen sinekliklerimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Pimapen pencerelerinizle uyumlu olan sineklikler, evinizle uyumlu bir görüntü oluşturarak haşerelerden korunmanızı sağlar. Pimapen sineklik fiyatları pencere ve kapılarınızın ebatlarına göre değişmekte, uygun rakamlardan oluşmaktadır.

Pileli sineklik: Pileli sineklikler haşerelerden korunmanızı sağlarken şık görüntüleri ile de evinizin görüntüsüne şıklık katıyor. En uygun fiyata pileli sineklik sahibi olabilmek için firmamıza sadece bir telefon kadar yakınsınız!

Stor sineklik: Camlarınız da istediğiniz gibi ve istediğiniz zaman açıp kapanabilen stor sineklikler kolay kullanımının yanı sıra şık görüntüsü ile de evinizin bir dekoru haline gelecek.

Kapı sinekliği: Balkon, dış kapı gibi tüm kapılara kapı sinekliği taktırarak güvenli bir şekilde haşerelerden korunma imkanınız bulunuyor. Kapı sinekliklerinde çeşitli güvenlik unsurları da bulunmaktadır.

Sürgülü sineklik: Sürgülü balkon camlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde sıcak yaz günlerinde haşerelerden korunarak evinizi havalandırmanızı sağlayacak. Sürgülü sineklik modelleri normal kapı ve pencerelerde de kullanılabilmektedir ve istendiği zaman açılıp kapanma imkanı bulunmaktadır.

Sarıyer Sineklik tamiri: Firmamız yıpranan, yırtılan ve eskiyen sinekliklerinizin tamirini gerçekleştirerek uzun yıllar güvenle haşerelerden korunmanızı sağlamak için hizmet vermektedir.

Sineklik tamiri mevcut sinekliklerin özelliklerine uygun olarak gerçekleştirilmekte ve evinizde uyumsuz bir görüntü oluşması engellenmektedir. Firmamız aynı zamanda 7/24 hizmet vererek her ihtiyaç duyduğunuzda sizin yanınızda oluyor. Sarıyer sineklik firması olarak ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır.

            Sarıyer sineklik bayisi olarak evlerden iş yerlerine kadar haşere ve sineklerden korunmanız için titiz bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Her ebattaki kapı ve pencerelere sineklik imalatı yapmakta ve en uygun fiyatlara sineklik imkanı ile sizleri buluşturarak bütçenizi de korumaktayız.

Sarıyer Sineklikçi olarak hizmet verdiğimiz Bölgeler ; Kumköy, Poligon, Kazım Karabekir Paşa, Kısırkaya, Kocataş, Gümüşdere, PTT Evleri, Pınar,Garipçe, Emirgan, Demirci, Resitpaşa, Köyler, Rumeli Hisarı, Bahçeköy, İstinye, Baltalimanı, Kemer, Fatih Sultan Mehmet, Zekeriyaköy,
Yeni, Uskumruköy, Büyükdere, Rumelifeneri, Çayırbaşı, gibi mahalle ve yerleşim yerleridir.


sarıyer sineklik,sarıyer sineklikçi,sarıyer sineklik tamiri,sarıyer pimapen sinekliği,
Sarıyer İstinye mahallesi sineklik,Sarıyer Kazım Karabekir Paşa mahallesi sineklik,Sarıyer Kemer mahallesi sineklik,Sarıyer Kısırkaya mahallesi sineklik,Sarıyer Kireçburnu mahallesi sineklik,Sarıyer Kocataş mahallesi sineklik,Sarıyer Kumköy mahallesi sineklik,Sarıyer Maden mahallesi sineklik,Sarıyer Maslak mahallesi sineklik,Sarıyer Merkez mahallesi sineklik,Sarıyer pınar mahallesi sineklik,Sarıyer Poligon mahallesi sineklik,Sarıyer Ptt evleri mahallesi sineklik,Sarıyer Reşitpaşa mahallesi sineklik,Sarıyer Rumeli Hisarı mahallesi sineklik,Sarıyer Rumeli Kavağı mahallesi sineklik,Sarıyer Rumelifeneri mahallesi sineklik,Sarıyer Tarabya mahallesi sineklik,Sarıyer Uskumruköy mahallesi sineklik,Sarıyer Yeni mahallesi sineklik,Sarıyer Yeniköy mahallesi sineklik,Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi sineklik,Sarıyer Ayazağa mahallesi sineklik,Sarıyer Bahçeköy Merkez mahallesi sineklik,Sarıyer Bahçeköy Yeni mahallesi sineklik,Sarıyer Baltalimanı mahallesi sineklik,Sarıyer Büyükdere mahallesi sineklik,Sarıyer Cumhuriyet mahallesi sineklik,Sarıyer Çamlıtepe mahallesi sineklik,Sarıyer Çayırbaşı mahallesi sineklik,Sarıyer Darüşşafaka mahallesi sineklik,Sarıyer Demirci mahallesi sineklik,Sarıyer Emirgan mahallesi sineklik,Sarıyer Fatih Sultan Mehmet mahallesi sineklik,Sarıyer Ferahevler mahallesi sineklik,Sarıyer Garipçe mahallesi sineklik,Sarıyer Gümüşdere mahallesi sineklik,Sarıyer Huzur mahallesi sineklik,
Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?