0212 445 60 14

Kumkapı Camcı

Kumkapı
Kumkapı’da Camcı

Kumkapı camcı hizmetlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Eskimiş, kırılmış, çatlak cam, cam tamiri ve kurulumunda kaliteli hizmeti, güler yüzlü ekibimizle sağlamaktayız. Öz Asil Cam Yapı Sanayi ve Ltd. Şirketi olarak 90’lı yıllardan bu yana cam ve ayna sektörüne hizmet sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz kalite kontrol belgeli ve 1. sınıf üretimlerden oluşmaktadır. İstanbul kuruluşlu şirketimiz bünyesinde, işinin ehli cam ustaları, müşteri ilişkileri gelişmiş satış personelleri ve deneyimli personelimiz hizmet sunmaktadır. Mobil bağlantı yöntemi ile

            Kumkapı camcı olarak ev içi dekorasyonu, bina cephe tasarlama, mağaza vitrinleri, kamu binaları ve şirketlerin iç- dış cam pencere, kapı montaj ve onarımı hizmetlerini sağlamaktayız. PVC sistemlerinde pimapen tamiri ve montajı gerçekleştiriyor, inşaat seviyesindeki yapılar için yapım aşamasında, keşif ve kurulum sağlıyoruz. Isıcam kalitesine güvenerek; Isıcam Sinerji, Isıcam Konfor ve Isıcam Klasik ürünlerini kullanıyoruz. Arızalı pimapenleri onarırken, sineklik takım servisi sağlıyor, kaliteli yedek parça temini gerçekleştiriyoruz.

Kumkapı Camcı ve Aynacı Olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

           Kumkapı aynacı servisi olarak, dış cephe kaplamalarında ayna cam, gölgeli cam, düz cam, yansımalı cam, renkli ve vitray cam tamiri ve montajı hizmetleri sunuyoruz. Cam işlemeciliğinde ustalarımız, benzersiz sanat eserleri yaratarak cam ve ayna işlemesi yapmaktadır. İç dekor alanlarında tercih edilen işlemeler; rodajlı cam, küpeşte cam ve temperli cam kategorileriyle aynacı ustaları seçenekleriyle sunulmaktadır.

İstanbul’da camcı
sektörüne kaliteli ve deneyimli ekibimizle banyo camları, tuvalet ve ara bölge camları, dolap camları, kapı camları gibi her alanda vitray ve renkli cam uygulaması sunmaktayız. Vitray çeşitlerinde, füme, mavi, yeşil, bronz, yeşil ve gümüş renk seçenekleriyle 7/24 camcı hizmeti sağlamaktayız.

            Kumkapı cam servisi olarak firmamız, çam desenli, gül ve yaprak desenli, punto desenli, zeytin dalı, satina ve telli dekoratif cam çeşitleriyle asil cam kalitesini sunmaktadır. Mandalin, toprak ve hasır buzlu cam kategorileriyle kırık ve çatlak camlarda, onarım ve montaj servisi sağlıyoruz. İstanbul’un en güvenilir markalarından birisi olarak hizmet vermekten gurur duyuyor, Fatih kumkapı cam servislerinde en hızlı ulaşımı sağlıyoruz. Firmamız, Reflekte cam, Jaluzi cam ve Lamine cam kategorilerinde ürün yelpazesi sunarak, sıra dışı hizmet sağlamaktadır.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?