0212 445 60 14

Kumburgaz Camcı

Kumburgaz Camcı


Kumburgaz Camcı

Kumburgaz camcı servisi olarak bölgede cam, ayna, aluminyum doğrama, pencere, ofis cam bölme sistemleri gibi bir çok işlemleri yapmaktayız. İstanbul’un bir çok bölgesine hizmet vermekte olan firmamız imalat, satış, montaj, cam değişimi ve tamiratı hizmetlerini üst düzey camcı ustalarımız ile çözümlemekteyiz. Kırık, çatlak, eskimiş olan camlarınızın değişimlerini birebir aynı model ve ölçülerde uygun fiyatlara yapmaktayız.

Kumburgaz Camcı Olarak Bizlere 7/24 Camcı Olarak Her Daim Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kumburgaz Cam ve Ayna Servisi

Kumburgaz bölgesinde birçok işyerine cam tamiri ve cam değişimi işlerinde en kaliteli hizmeti Kumburgaz’da  camcı firması olarak 7/24 kesintisiz sunmaktayız. Tamirat ve birebir değişim işlerinde en modern ekipmanlar kullanarak en seri Kumburgaz cam firması hizmetlerini ayağınıza getirmekteyiz. Kullandığımız camlar en kaliteli üretim yapan firmaların ürünlerinden seçilmektedir.

Cam tamiri işlerinde usta ellerden hizmet sunumunu Kumburgaz cam tamiri konusunda uzmanlaşmış elemanlarla yapılmaktadır. Pencere kapı camı öncelikli hizmetler olarak ele alınırken aynı kalitede cam kullanılan tüm alanlarda Kumburgaz cam servisi hizmet sektörü oluşturmaktayız.

Kumburgaz Pimapen

Ev ev iş yerlerinde balkonlarını camla kapatmayı tercih edenlere en kaliteli cam ürünleri ile Kumburgaz’da pimapen, pimapen bakımı ve onarımı hizmeti sunulmaktadır. Tüm ortaya çıkardığımız işlerimiz firma garantisi verilerek yapılmaktadır. Cam balkon imalatlarında isterseniz sürgülü cam sistemi isterseniz pimapen çerçeveli balkon kapatma işlemleri uygulanmaktadır. Bütün pencere ve kapılarda kullanılan pimapen ürünleri orijinal yedek parça kullanımı eşliğinde Bağcılar pimapen tamiri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. pimapenlerde kullanılan ısıcam ve çift camlı sistemlerinde oluşan sıkıntılar anında Kumburgaz pimapen tamircisi firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.

Kumburgaz Ayna Montajı ve Değişimi

Kumburgaz’da  ayna değişimleri ve montajı firmamızın uzman kadrosu ve modern ekipmanları sayesinde titizlikle dekoratif ortamlar yaratma amaçlı Kumburgaz aynacı işlemleri olarak yapılmaktadır. Salonlarda ve diğer tüm ayna döşenebilecek satıhlarda ayna döşeme işlemleri Kumburgaz’da ayna işleri kapsamında firmamız kontrolünde en uygun fiyata ve özenle yapılmaktadır

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?