0212 445 60 14

Kağıthane Camcı

Kağıthane Camcı

Kağıthane camcı olarak, cam servisi hizmeti sunan Asil cam, tüm cam imalatı ve montajı yapmaktadır. 7 gün 24 saat mobil hızlı ağı ile sizlere en iyi cam servisi sunan firmamız kırık, çatlat camlarınıza anında müdahale etmektedir. Toptan satış yaptığı için en iyi fiyat garantisi sunan firmamız tüm cam çeşitleri ile sizlerin istediği özelliklerde camları, imalat yaptıktan sonra hemen montalama işleminide gerçekleştirmektedir.

Kağıthane camcılar arasında en cam servisi hizmeti vermekte olan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kağıthane Camcı

Kağıthane’de cam tamiri hizmetlerimizden bazıları, Kırık, çatlak, bozuk camlar, yeni cam şiparişi, alüminyum, korkuluk, küpeşte, kapı camları, pvc pencere sistemleri, adopen, egepen, fıratpen, gedizpen, pimapen, ahşap doğrama gibi bir çok ürünün camlarını garantili bir şekilde onarımını ve yenisini yapmaktadır.

Fabrikamızda bulunan cam çeşitlerimiz

Temperli cam, lamine cam, vitrin camlar, dış cephe camları, boyalı cam, siyah, füme, bronz, reflekte, ayna, gümüş, konfor cam, ısıcam, çift cam, telli cam, masa ve sehpa camları, kumlamalı cam,  karolajlı cam, jaluzili pencere camı gibi bir çok cam ürünü bulundurmaktadır.

Kağıthane Aynacı

Kağıthane aynacı olarak dekoratif aynalarımız ile Kağıthane’de bir çok konut ve iş yerlerine uygulanan ayna modellerimiz baya rekabet görmektedir. Duvarlarınıza günümüzde kulanılan bir çok ayna modellerinin kaplamasını yapmaktayız. Eskitme ayna, baklava desenli ayna, füme, bronz, flotal ayna, duvar aynaları, spor salonu, dans bale salonları için ayna imalatı, satışı ve montajını yapmaktadır.

Kağıthane camcı olarak hizmet verdiğimiz bölgeler

Çağlayan, Çeliktepe, Emniyetevleri, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Harmantepe, Hürriyet, Mehmet Akif Ersoy, Merkez, Nurtepe, Ortabayır, Sanayi, Seyrantepe, Şirintepe, Talatpaşa, Telsizler, Yahyakemal, Yeşilce, mahalle ve semtlere cam hizmeti vermekteyiz.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?