0212 445 60 14

Yeşilköy Camcı

Bakırköy 

Yeşilköy Camcı

Yeşilköy camcı olarak bölgesinde en iyi cam hizmeti vermektedir. Fabrikamızda bir çok cam çeşidi mevcuttur. Yeşilköy’de bir çok mağazalarda cam ve ayna çalışmalarımız gerçekleşmiştir. Ürünlerimiz kalite ve güvenirlik açısından 1.kalite cam kullanılmaktadır. Yeşilköy Mahallesi’nde camcı olarak 25 yılı aşkın deneyimimiz ile her daim sizlere en kaliteli ürünleri ve işçiliğimizi harmanlayıp harika bir görüntü sunmaktayız. Kırılan, çatlayan, eskimiş olan, değişmekte olan tüm camlarınızın onarımını ve değişimini gününde yapmaktayız. 7/24 hizmet vermekte olan Asil cam, Yeşilköy bölgesinde acil camcı olarak’ta tanınmaktadır.

YEŞİLKÖY CAMCI AYNACI OLARA BİZLERE HER DAİM ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Yeşilköy Camcı

Özel olarak yetiştirilmiş montaj ekibimiz güler yüzlü ve işin ehli olmakla birlikte hızlı ve iş güvenliğine uygun bir şekilde cam takma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Bireysel ve kurumsal olarak müşteri ayırt etmeksizin tüm evlere, işyerlerine, cafe, resturant, ofis, mağaza gibi tüm alanlara servisimiz mevcuttur. Lamine cam, temperli cam, kapı camı, kumlu cam, masa ve sehpa camı, telli cam, konfor cam, pimapen camı, alüminyum camı, düz cam, buzlu cam, renkli cam, vitray cam, kalın cam gibi bir çok cam çeşitlerini bizlerde bulabilirsiniz.

           Kaliteli ve güler yüzlü hizmeti misyon edinerek en iyi hizmeti size sunmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Garantili cam tamirimiz ile iddia ediyoruz ki Yeşilköy’de sektörünün en iyi hizmetini biz sunmaktayız. Asil cam olarak sunduğumuz diğer hizmetler şu şekildedir.

– Kırık cam tamiri ve değişimi

– Cam tamiri ve bakımı

– Cam montajı

– Isıcam montajı ve tamiri

           En uygun fiyat garantimiz ve en sıra sürede montaj hizmetimiz ile siz değerli Yeşilköy sakinlerine haftanın her günü bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız hizmet sunmaktayız. Ayrıca istediğiniz zaman bizi ziyaret edebilir, yeni cam teknolojileri hakkında bilgi alabilir ve eviniz için en iyi seçenekleri bizimle beraber belirleyebilirsiniz.

Yeşilköy Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

Hızlı Mobil Servis Hattı

teleon

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?