0212 445 60 14

İstanbul Cam ve Ayna Firması

    Asil cam olarak, toptan ve perakende cam ve ayna hizmeti vermekteyiz. Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli yerlerine hizmet veren firmamız en hızlı şekilde sizlere cam fiyatlandırmaları yapmaktadır.

  İş yerlerine, evlere, kurum ve kuruşlara kısacası her yere günün 24 saati hizmette bulunarak her türlü cam kırıklığı sorununu çözen ve halkına hizmette bulunan firma yapmış olduğu hizmetlerden dolayı halkının güvenini kazanmayı başarmıştır

İstanbul’da bir çok konut projeye imza atan Asil cam, ısıcam, lamine cam, dekoratif ayna, renkli cam, boyalı cam, temperli cam, jaluzili cam, karolajlı cam,  gibi bir çok cam çeşitlerini stoklarında bulundurarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

Camlarımız  1. kalite ŞİŞECAM ürünleri ile cam işlemleri yapılmaktadır. Cam ürünlerinde en iyi fiyat garantisi verilmektedir.

İstanbul’da cam firmaları arasında en iyi tercih haline gelen Asil cam uzman kadrosu ile imalat ve montaj konusunda deneyimlerini sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. 1000 M’2 lik çalışma  alanına sahip olan fabrikamız  cnc kesim makineleri ile hatasız cam üretimi  ve imalatı yapmaktadır.

Sipariş verilen camlarınızın nakliyeli bir şekilde adrese teslim edilmektedir. Cam Hizmet sektöründe hızlı ilerleyen firmamız çalışmalarına aralıksız devam etmektedir

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?