0212 445 60 14

Esenyurt Aynacı

Esenyurt Ayna

Ayna Çeşitleri Hizmetleri Nelerdir?

Hayatımızda sık yer alan kullanılan eşyalar arasında ayna ayrı bir yer tutmaktadır. Elde edilişi esrarengiz bir düşünce oluştursa da yapılan araştırmalar gümüş ve camın Esenyurt aynacı hizmetleri çerçevesinde ortaya çıkarıldığını göstermektedir. Çeşitleri bakımından kullanılan malzeme aynı olsa da İstanbul ayna çeşitleri şekil itibari ile farklılık göstermektedir. Ürünlerimiz Esenyurt aynacı firması olarak kaliteden ödün vermeden ortaya çıkarılmış her alanda hizmet verebilen ürünler olmaktadır.

Esenyurt Aynacı Hizmeti için Bizlere 7 gün boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kaliteden ödün vermeyen çalışmalarımız ayna fiyatları konusunda en uygun seçenekler sunmaktadır. Ortaya çıkarılan ayna modelleri tercih edilen seçenekler olmaktadır. Firmamız montaj işlemlerini aksatmadan yerine getirirken tercih edilen yer ve zamanda en uygun hizmeti sunmaktadır. Firma kontrolünde yapılan imalat çalışmaları kalitenin temsilcisi olacak niteliktedir. Ayna satış işlemlerinde her türlü kolaylık sağlanmaktadır. Bu konuda uygun fiyatlar hizmet kalitemizi arttırmaktadır.

Ortama Göre Ayna Türleri

İmalatı ve satışı yapılan aynaların en göz alıcı türlerinden olan baklava dilimli ayna hem görsel acıdan hem de kullanış acısından en çok tercih edilen modeldir. Üretimini ve montajını yaptığımız bütün duvar aynaları uzun ömürlüdür. Her türlü mekanın  yapısına uygun görsel şölen halinde uygulanan duvar ayna kaplama işlemleri itina ile yapılmaktadır.

Bu alanlarda tercih edilen füme ayna çeşitleri en çok göze çarpanlardır. Ayna imalatlarında ve kesimlerinde şeffaf ayna kolay işçilik gerektiren bir tür olmaktadır. Hizmet sektörü oluşturulurken rodajlı ayna çeşitlerini de en iyi şekilde ortaya çıkarmaktayız. Bu konudaki bizoteli üretimi ve montajları uzman elemanlar tarafından yerine getirilmektedir.

En Ucuz Ayna Firmaları

Çalışmalarımızda hedeflediğimiz nokta en iyi müşteri memmuniyeti sağlamak konusu olmaktadır. Yaygın hizmet anlayışı çerçevesinde yapılan ayna tamiri orijinal görünüm kazandıracak niteliktedir. Özellikle duvar ve düz zemin üzerine yapılan ayna yapıştırma işlemleri uzun ömürlü ve kalıcıdır. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan dolap kapakları ve aksesuarlar üzerine itina ile ayna montajı yapılmaktadır.

Ayna Kullanım Alanları Nereleridir?

Ayna kullanım alanları olarak ilk göze çarpan yerler spor salonu aynası olarak kullanılan duvar aynaları olmaktadır. Bunun yanında düğün salonu aynası akustik bir görüntü sağlamaktadır. Saç ve cilt bakımında net görüntü sağlayan kuaför aynaları özel tasarımlarımız olmaktadır. Mağazalarda kullanılan mağaza aynaları ve özellikle elbise denemede kullanılan kabin aynası özenle hazırladığımız çeşitler olmaktadır.

Kategori oluşturmak amacı ile her alana yaygın hizmet sağladığımız asil cam kalitesinde üretimler yapmaktayız. Bu konuda Esenyurt’ta en iyi ayna hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Geri dönüşüm olarak kırık ayna değerlendirmesi  firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Çalışmalarımızı 7/24 ayna hizmeti şeklinde yürütmekteyiz. Ayna satışları toptan ayna satışı veya perakende şekilde yapılmaktadır. Yaptığımız bütün işlemlere ve hizmet sektörüne İstanbul ayna garantisi sunarak kalitemizi yansıtmaktayız.

Esenyurt’ta Aynacı olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Sanayi, Saadetdere, Talatpaşa, Örnek, Namık Kemal, Mehterçeşme, Haramidere, Güzelyurt, İncirtepe, Yeşilkent, Fatih, Kıraç, Atatürk, Yenikent, Esenkent, İstiklal, Akçaburgaz, Ardıçlı, İnönü, Firuzköy gibi mahalle ve semtlerdir.

Esenyurt ayna montajı yaptığımız başlıca konut ve rezidanslar; Ayışığı Vadi Evleri, N ve Star Towers, Akbatı Koza, Eskule, Milpark, İnnovia 1, 2, 3, İsthanbul Evleri, Avenue Rezidans, Ukra Hane Plus, Papatya  Rezidans, Kiptaş  1, 2, 3, Solarkent, Delta Deluxe, Delta Towers, Regnum Towers,  Akkoza Koru ve Defne Blokları,  Avenue Rezidans, Anfa Life, Astrum Towers, Sağlıkkent, Günışığı Sitesi gibi yerlere hizmet verilmiştir.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?