0212 445 60 14

Spor Salonu Ve Dans Salonu Aynası

Spor Salonu Ayna

            Uzun yıllardır Ayna sektöründe yer alan Asil cam sizlere bu alanda oldukça kaliteli ve güvenli bir hizmet sunar. Kullanmış olduğumuz kaliteli malzeme sayesinde daha dayanıklı ve daha kullanışlı ürünler ortaya koyarak sizlerin güvenini sağlamayı ilke ediniyoruz. Bu sektörde birçok alanda hizmet vermekte olup ayna işinde uzman seviyelere gelmiştir. Alanında profesyonel ve deneyimli elemanları bünyesinde barındırarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

            Firmamızın sağladığı en önemli hizmet faaliyetlerinden biriside spor salonlarında kullanılan aynaların üretimi ve montajıdır. Spor salonları için oldukça önemli olan aynalar hem salonun daha şık ve güzel görünmesini hem de gelen müşterilerin daha kullanışlı bir ortamda spor yapmasına vesile olur. Spor salonu ayna konusunda en son teknolojik bilgileri kullanarak size özel harika aynalar üreterek salonunuza montajını sağlar. Fiyat olarak son derece uygun olup ekonominize zarar vermeden hesaplı bir alışveriş yapmış olursunuz. Üretilen bu aynaların yapımında büyük bir özen gösterilir ve en uzun ömürlü şekilde kullanımı sağlaması için çaba gösterilir. Spor salonunuz için alabileceğiniz bu şık aynalar çizilmez, kırılmaz ve uzun yılar sağlıklı bir şekilde kullanmanız için sizlere sunulur.

         Aynalarımız ŞİŞECAM  flotal ayna olup, her zaman kalitesini göstermektedir. Eskitme ayna, varaklı ayna, paslı ayna, baklava ayna, bombeli ayna olmak üzere tüm ayna elimizde mevcuttur. Spor salonu aynası, fitness salonu aynası, güzellik merkezi aynası, kuaför aynası, berber aynası, boy aynası, salon aynası, kolon aynası, tavan aynası olmak üzere tüm aynaların imalatı yapılır ve sizin istediğiniz yerlere montajlaması sağlıklı bir şekilde yapılır.

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE AYNA SERVİSİ

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?