0212 445 60 14

Ulus Camcı

Ulus Camcı

Beşiktaş Ulus’ta camcı servisi olarak bölgede en kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. 15 kişilik camcı ve aynacı ustalarımız ile 7 gün boyunca sizlere mobil cam hizmetleri vermekteyiz.  7/24 açık camcı olarak hizmet vermekte olan fabrikamız vardiya sistemi ile gece gec saatlere kadar sizlere cam hizmeti vermektedir.

1200 metre karelik cam üretim alanımız ile özel cnc kesim cam kesme makinelerimiz ile verilen siparişlerinizi makine parkuru ile yapmaktayız. Kullandığımız tüm camlarımız avrupa sıralamasında 1. sırada yer olan yerli ŞİŞECAM ürünleridir. ISO, TSE, belgelerinede sahip olan camlarımız diğer cam üreticilerine göre zaman zirvede olmaktadır.

Ulus Cam, Ayna, Sineklik, Pimapen, Cam balkon hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kırık cam, eskimiş cam, bozuk cam gibi tüm onarım ve tamir gerektiren camlarınızın değişiminide yapmaktayız. Ulus camcıları arasında mobil hizmette en uygun fiyatlara cam değişimi yapmakta olan firmamız bölgede insanların her daim yüzünü güldürmektedir. Pencere camı, kapı camı, vitrin camı, dış cephe, salon, wc, oda kapısı, avm, plaza, ofis gibi bir çok alanda bulunan camlarınızın anında birebir değişimini sağlamaktayız.

 

Ulus pimapenci olarak’ta bölgede hizmet veren şirketimiz pimapen tamiri yapmaktadır. Pimapen pencere kol değişimi, fitil, ispanyolet, menteşe, güvenlik kilidi gibi pencerelerin üzerinde bulunan tüm aksesuarları orjinal bir şekilde değişimini yapmaktadır. Gedizpen, fıratpen, pimapen, egepen, gibi markaların tamirini ve üretimini yaparak yeni baştan sizlere satışını ve montajınıda yapmaktayız.

Ulus Ayna

Ulus’ta aynacı olarakta bölgede ev, işyeri, ofis, mağaza, çalışma alanları gibi bir çok yerde ayna kaplama işlemi yapmaktayız. Aynacılar arasında hitliğini korumakta olan aynacı firmamız Ulus’ta bir çok ayna renk ve modelleri ile ayna montajı yapmaktadır. Şişecam aynalarını kullanan firmamız en kaliteli görüntü sunan aynaları sizlere uygun fiyatlara sunmaktadır.

Ulus aynacısı bir çok çeşitli kesim aynaları ile ev duvarlarınıza baklava dilimli aynalar da yapmaktadır. Flotal, düz, eskitme ayna, boy aynası, varaklı ayna, kolon aynası, boy aynası gibi bir çok ayna montajlarını özel aynacı ustalarımız ile yapmaktadır.


Ulus Cam servisi olarak hizmetlerimiz;

Ulus cam, ulus camcı, ulus aynacı, ulus pimapen tamiri, ulus pimapenci, ulus sineklikçi gibi bir çok hizmetlerimiz mevcuttur.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?