0212 445 60 14

Cihangir Camcı

Cihangir

Cihangir’de Camcı

Beyoğlu cihangir camcısı olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Kırık, çatlak, eskimiş camlarınızı birebir değişimini garantili bir şekilde değiştiriyoruz.  Cam ve ayna montajı ile cam değişim hizmetlerinin sektörün lider firması Asil cam servisi olarak, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız. Cam işçiliğinin en iyi ürünlerini kullanarak, kaliteli hizmet sağlamaktayız. Cihangir aynacı ve pimapen tamir servisi olarak, hem değişim hizmetleri hem de yeni dekorasyon cam işçiliği sunmaktayız.

Renkli cam, aynalı cam, temperli cam, desenli cam, buzlu cam, jaluzi cam, reflekte cam, karolajlı cam, lamine cam ürünleri ile Cihangir cam servisi olarak kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Firmamıza online veya telefonla ulaşarak 7/24 işinin uzmanı personelimizle cam hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizin arızalı pimapenlerinde onarım yapıyor, sineklik takım ve değişim hizmeti sağlıyoruz.

Cihangir’de Cam, Ayna, Sineklik, Pimapen, Cam balkon hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Eskimiş ve yıpranmış camlarda, kırık veya çatlamış camlarda en hızlı hizmeti sağlayarak, gece- gündüz demeden çalışıyoruz. Firmamız ayrıca; dekoratif camlar, ayna cam ve cam tamiri -işlemeciliği hizmetlerini de sunmaktadır. Beyoğlu Cihangir aynacı servisi olarak mekanlarınızın içten ve dıştan cam montajı, ayna montajı ve onarım servislerini, en kaliteli malzemelerle sağlıyoruz. Ayna ve cam işlemeciliğinde, sanat eserleri yaratarak, dekorlarınıza sıra dışı tarzlar getiriyoruz.

Deneyimli kadro ve güler yüzlü ekibimizle çatlak cam tamirini, sizlere en hızlı şekilde sunuyoruz. İç tasarımlarınız için online cam ürün ve referanslarımızı inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Cihangir camcı olarak vitrin, konsol, dolap kapağı, cam balkon, kapı camı gibi tüm cam ürünlerini, uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktayız. Isıcam ürünleri kullanarak, kaliteli servis almanızı sağlıyoruz. Dekoratif camlarda değişim, renkli camlarla tasarım ve 7/24 camcı hizmeti ile toprak buzlu, mandalin buzlu ve hasır buzlu cam ürünleri sunuyoruz.

Sarıyer ve İstanbul’da camcı hizmetini  profesyonel şekilde tamamlarken, portföyümüze eklediğimiz yani ağlarla cam ustalığını lider olarak devam ettiriyoruz. Reflekte camlarda mavi, bronz, gümüş, füme ve yeşil renklerini sunmaktayız. Camın ve pencerelerin olduğu her alanda kaliteli hizmet sunarak, asil cam ürünleriyle en hızlı erişebilir servis güdümüyle çalışmaktayız. Tüm cam, ayna değişim işlemleri, montaj ve tasarım cam ürünleri ile pimapen montaj ve onarım işlemlerinde bir tıkla Beyoğlu Cihangir’de camcı firmamıza ulaşabilirsiniz. Mobil ağımız sayesinde, konuma en yakın personelimiz en kısa sürede ulaşmaktadır.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?