0212 445 60 14

Bahçelievler Aynacı

Bahçelievler Aynacı

            Cam dediğimiz madde birçok alkali ve toprak alkali metal oksitin bir araya gelmesi ile oluşan saydam sayılabilecek bir maddedir. Bu madde hayatımızın birçok alanında kullanıldığı için bizim için oldukça önemlidir.

camci

            Cam hayatımızda ev malzemelerinden tutunda sanayide yani endüstride kullanılacak şekilde olanına kadar birçok farklı alanda ve sektörde kullanılabilir. Kullanılacağı alana göre katma değeri artabilir de azalabilir de bu sadece hangi alanda ve ne için kullanılacağı ile ilgili bir durumdur.

 Evlerde kullanılabilir camda herhangi bir hasar meydana geldiği zaman yani kırık cam oluştuğunda genellikle cam değiştirilme yoluna gidilir. Aslında istenirse bu camın yapılması da mümkün olabilir yani cam tamiri ama pencerelerde kullanılan camın maliyeti düşük olduğu için buna gerek duyulmamaktadır.

SONY DSC

 Montaj ekibi ise herhangi bir problem yaşanan camın yerine yenisi monte eder ve buda oldukça kolay bir işlemdir.

Cam çeşitlerine gelince birkaç çeşit cam çeşidi bulunmaktadır. Bunların başında ısıcam gelir. Isıcam dediğimiz cam türü ise genellikle yapı ürünlerinde kullanılan arası boş iki cam plakadan oluşan ısıyı geçirmeyen cam olarak tanımlanır. Herhangi bir problem yaşandığında bu camı tekrar aynı ölçülerde yapıp takmayı vaat eden firmalar tüketicilere garantili cam diyerek ürünlerini satarlar. Çünkü ürünlerine hem güvenirler hem de herhangi bir problem yaşandığında servislerinde hemen olayı çözeceklerine emin olurlar.

 İstanbul’da Bahçelievler semtinde oturanlarda cam ile ilgili bütün problemlerini çözecek işletmeleri bulunmaktadır.

    Firmamız dediğiniz zaman size Bahçelievler camcı bölgesinde faaliyet gösteren birçok firma bu konuda yardımcı olmaya çalışacaktır. Cam sektörünün son dönemde başta Bahçelievler aynacı Bölgesi olmak üzere birçok yerde bu kadar popüler olmasının sebebi ise tamamıyla arz talep meselesidir. Bugün hem ihtiyaç olduğu için hem de güzel bir gelir bıraktığı için cam sektörü oldukça hareketlenmiş ve popüler olmuştur.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

ASİL CAM

TEL 1 : 0212 652 60 14

TEL 2 : 0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?