0212 445 60 14

Sefaköy Camcı

Sefaköy Camcı

Sefaköy’de kaliteli cam bulmak kadar firmamız  ile camları yeniletmek veya tamir ettirmek de büyük bir farklılık, avantajdır. Çünkü Sefaköy’de camcı bulmak hele de işini iyi yapan camcı bulmak oldukça zordur.  Asil Cam ile kırılan ve dökülen camlarınızın yerine kaliteli ve ısıcam özelliği bulunan, kışın soğuk zamanlarında evinizin camından soğuk girmesini engelleyen camlarla evinizi veya işyerlerinizi daha çok sıcak tutabilirsiniz.

 camci4

Firmamız, genel manada hizmet kalitesini yüksek tutmaya çalışırken aynı hizmet düzeyini yakalayamayan ve verdiği hizmetlerde bazı camcılar kadar kaliteli hizmet veremeyen camcılar bulunmaktadır. Merdiven altı denilebilecek bu camcılardan cam almak istediğiniz zaman çok düşünmeniz gerekir. Çünkü garantili cam almak ve bu camı yıllarca kullanmak istiyorsanız güvenilir camcıları tercih etmeniz gerekir.

Cam denildiği zaman üstelik ısıcam denildiği zaman rastgele bir camcıdan cam alınmayacağını bilmek gerekir. Çünkü rastgele ve ucuz cam satan camcılardan cam alınacak ve cam tamiri yapılacak olursa ortaya çıkan sonuç kimseyi mutlu etmeyecektir. Kısa bir süre sonra montaj ekibi olarak gelen camcıların taktığı camlar küçük darbelere dayanamayacak ve kırılarak dökülecektir.

Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?