0212 445 60 14

Yenibosna Camcı

Yenibosna Camcı

Cam birçok ev ve kapalı alan havalandırma boşluklarında, pencerelerinde ve kapılarında kullanılan akışkan bir maddeden yapılmış şeffaf özelliği bulunan bir maddedir. Bu madde birçok alanda kullanılmaktadır.

Maddenin işlenilmesi ve cam haline getirilmesi ile ortaya çıkan cam kullanıldığı alanlarda oldukça faydalı sonuçlar vermekte, insan hayatını kolaylaştırmakta ve refah seviyesini arttırmaktadır. Yenibosna camcı, Yenibosnda’da oturan sakinlerin konutlarının cam ihtiyacını karşılamakta ve cam ile kapatılan tüm mekân ve yapıların arızalarını gidermekte, kırılan camlarının yerine yenisini takmaktadır. Firmamız ile her türlü bina ve yapının yeni camları takılabilmekte, eskileri yenilenebilmektedir.

Hırsız Kilidir 2Reflekte Cam2

Garantili cam olarak satılan ve kullanım alanlarına takılan camlar dayanıklı ve uzun ömürlü camlardır. Isıcam gibi özelliğe sahip camların cam tamiri denecek bakımları ve onarımları Asil Cam tarafından kısa sürelerde yapılır. Yenibosna’da montaj ekibi aldığı sipariş üzerine kırık cam tamiri için kısa sürede müşterinin kırılan camlarının yerine yenisini kullanmaktadır.

Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?