0212 445 60 14

Etiler Camcı

Etiler

Etiler’de Camcı

Etiler camcısı olarak İstanbul Bölgesi’nde her semte hizmet vermekteyiz. Bir çok cam çeşitlerimiz ile tüm cam modellerinin satışını, imalatı ve montajını yapmaktayız. 25 yıllık camcılık deneyimimiz ile günümüzün teknolojisi olan cnc lazer cam kesim makine parkurumuz ile titiz ve kaliteli cam üretimi yapılmaktadır. İstanbul’da büyük fabrikamızda bulunan cam çeşitlerimizi bölgeler de bulunan şubelerimize en hızlı hizmeti sunarak sizlerin kırılan, çatlayan, eskiyen ve yeni yapılmasını istediğiniz cam ölçülerinizi bizlere ulaştırarak en kısa zamanda takılması mevcut olmaktadır.


Etiler camcı olarak toptan satış fiyatına en uygun şekilde sizlere en iyi fiyat garantisi sunulmaktadır. Deneyimli camcı ustalarımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile günün her dakikası sizlere cam servisi hizmet vermekteyiz. İşin küçüklüğüne, büyüklüğüne bakılmaksızın değişimler gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz cam keşif imkanımız ile birebir kırık, çatlak ve yapılacak olan camlarınızın ölçüleri alınır ve birebir aynısı ile değişilmektedir. Yapılan tüm montajlarımız 2 garantili olup bozulmalara fabrika hatalarına karşı 7 yıl garanti vermektedir.

Etiler’de camcı firması olarak aradığınız zaman ilk çıkan firma olarak bölgede sevilen bir firma haline gelip güven kazanmayı başarmıştır.  Lamine, kumlamalı, temperli, karolajlı, ısıya dayanıklı, kurşun geçirmez, kalın cam, boyalı cam, masa sehpa camı, ayna gibi bir çok cam ürünlerimizi fabrikamızdan temin alabilirsiniz.

Etiler Aynacı olarak’ta bölgesinde geniş kapsamlı bir şekilde ayna montajı gerçekleştirmekte olan firmamız günümüzde en çok kullanılan ayna ürünleri ile desenli ve düz ayna model ayna imalatı, satışı, montajı yapmaktayız. Füme, bronz, gümüş, reflekte, flotal aynalar, eskitme, varaklı, berber aynası, spor ve dans salonu aynası, kolon aynası, duvar aynası, baklava dilimli ayna gibi bir çok model ayna kesimlerimiz ve modellerimiz mevcuttur.

Etiler’de Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz.

0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?