0212 445 60 14

Yeşilpınar Camcı

Yeşilpınar

Yeşilpınar’da Camcı

Eyüp Yeşilpınar camcı servisi olarak bölgede kapsamlı bir şekilde cam, pimapen, kış bahçesi, sineklik satışı, imalatı ve montajı yapmaktayız. 7/24 hizmet vermekte olan servisimiz tüm cam sorunlarınıza anında cevap vermektedir. Kırık cam, eski cam, bozuk, çatlak, ve yeni sipariş verilen camlarınızı özel camcı ustalarımız ile kontrol altına almaktayız.

Yeşilpınar Cam, Ayna, Sineklik, Pimapen, Cam balkon hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Ev, iş yeri, ofis, mağaza gibi alanlarınızda bulunan camlarınızın tamiratını en uygun fiyatlara yapmaktayız. Pimapen, ahşap, alüminyum, pencere, kapı,  cam değişimleriniz kırılan camlarınız ile birebir değiştirilmektedir. Lamine cam, kumlu cam, masa ve sehpa camı, wc, balkon, cam kapı gibi bir çok cam aksesuar ekipmanlarımız ile parça değişimleri yapılmaktadır.

Yeşilpınar Pimapen Tamiri

Evlerinizde bulunan pencereleriniz pvc sistemleri ile yapılmaktadır. Uzun zaman sonra tamirat gerektiren pimapenlerinizi artık rahatlık ile uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Menteşe, kapı kolu, ispanyolet, fitil, ısıcam, çift cam, buzlu cam, vasitas gibi aksesuarlarınız tamiratı ve yenisini yapmaktayız. Pimapenleriniz için yeşilpınar sineklikçi olarak pencerelerinize özel pileli sineklik sistemleri yapmaktayız.

Pimapen malzemelerden üretilen sinekliklerimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Pimapen pencerelerinizle uyumlu olan sineklikler, evinizle uyumlu bir görüntü oluşturarak haşerelerden korunmanızı sağlar. Pimapen sineklik fiyatları pencere ve kapılarınızın ebatlarına göre değişmekte, uygun rakamlardan oluşmaktadır.

Dış cephe camı, mağaza camı, vitrin camları, asansör, demir korkuluk camları gibi camlarınız özel olarak 10 kat daha dayanıklı olan temperleme işlemleri ile dilediğiniz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Lamine cam satışı, imalatı ve montajı yapmakta olan firmamız kırılan vitrin camlarınızı 4+4, 5+5, 6+6 mm kalınlarda olan lamine camlar ile camlarınızın ebatlarına göre en güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

Eyüp Yeşilpınar Aynacı

Yeşilpınar aynacı olarak, ayna işlerinizi kaliteli işçilik ve güvenilir ayna yapıştırıcıları ile istediğiniz yerlere montalama yapmaktayız. Flotal ayna, füme ayna, şeffaf ayna, bombeli ayna, duvar aynası, gümüş, baklava dilimli ayna, salon aynaları gibi bir çok ayna çeşitlerimiz ile istediğiniz özellik ve boyutlarda ayna kesimi yapılarak sizlere özel aynacı ustalarımız ile garantili bir şekilde teslim etmekteyiz.

Şişecam ayna ürünlerini kullanarak en kaliteli ve canlı görünümleri ile göz kamaştıracak aynalara bizler sayesinde uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Gardrop ayna kaplama, kolon ayna kaplama, salon duvarı ayna kaplamaları, kırık ayna tamiri gibi bir çok hizmetlerimiz mevcuttur.

Yeşilpınar Cam Balkon Sistemleri

  Cam balkon sistemleri imalatı, tamiratı ve montajında deneyimli uzman kadro ve kaliteli ürün ağı ile hizmet sunmaktayız. Yeşilpınar cam balkon sistemlerinde kaliteli işçilik ve yeden parça imalatı ile cam balkon tamiri hizmetleri sunuyoruz. İstanbul ve civarında hemen her bölgeye hizmet sağlayarak cam balkon firması hizmetlerinde işinin ehli ustalarımızla fark yaratıyoruz. Cam balkon kurulumu, cam balkon sistemleri tamiri, kış bahçesi ve teras cam kaplama hizmetleri ile 7/24 hizmet destek sağlamaktayız.


Hizmet Servislerimiz;

Eyüp Yeşilpınar camcı, Eyüp Yeşilpınar Pimapen, Cam Balkon, Yeşilpınar Aynacı, Yeşilpınar Sineklik, Yeşilpınar cam, Gibi bir çok cam hizmetleri.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?