0212 445 60 14

İstanbul Cam Ve Ayna Toptancısı

İstanbul Cam Ve Ayna Toptancısı

            Cam ve ayna ürünlerini model ve şıklık açısından bulmak için piyasa araştırması yapmak gerekir. Kaliteli bir ürünün pahalı olması o ürünün iyi olacağı anlamına gelmez. Müşteri genelde hem uygun hem de kaliteli bir ürün almak ister. Bu sebepten dolayı her isteğe kulak veren firmamız tecrübesi ile bu piyasa da güzel yerlere gelmiştir.

            Uzman kadro ve teknik ekibimiz ile her türlü soruna karşı çözüm üreten bir düşünceye sahibiz. Bir semtte değil İstanbul’un birçok semtine işler yapmaktayız. Bu detay yaptığımız işin tercih edilmesi yönünde olumlu bir adımdır. İstanbul cam ve ayna toptancısı olarak da bilinen bu piyasada uygun fiyatlar ile müşterilerini karşılamaktadır.

            Cam üzerine her çeşit üretimin sağlandığı firmamızda renkli ve ya renksiz istenilen desen de cam ürünleri üretilmektedir. Lamine camdan ısıcama kadar birçok ürünün satış ve montajı ile ilgilenilmektedir. Uygun ödeme koşulları ile müşteriye sunulan seçenekler kalite yönünden de tercih sebebi olmaktadır. Garanti kapsamı sunan, yedek parça değişimi ile müşterilere birçok olumlu şartlar sunulmaktadır. İstanbul ve civarında Avcılar’dan Aksaray’a kadar birçok semtte hizmet verilmektedir. İstanbul cam ve ayna toptancısı bu konuda diğer semtlere de hizmet vermektedir.

            Ev ve ya iş yerlerine tercih edilecek olan cam ayna modelleri desenlere göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bir balkonda dahi kullanılacak cam ürünü sıcaklık ve soğuk geçirme konusunda dengelidir. Balkonun bu şekilde kapalı olarak tercih etmek hem yaz hem de kış mevsimlerinde rahatlıkla kullanılması anlamına gelmektedir.

            Hem pratik hem de temiz olmasını sağlayan bu detaylar firmamız tarafından müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Kaliteli ürünü hem uygun hem de sunulan fazla seçenekleri ile almak isterseniz firmamız her zaman yanınızda.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?