0212 445 60 14

Yayla Camcı

Yayla Camcı

   Evlerimizde, işyerlerimizde, ofislerimizde, hastanelerde gibi, daha pek çok alanlarda, bizleri yazın sıcağından ve kışın soğuğundan koruyan pencerelerimizde, camların kaliteli olması çok önemlidir.

         Asil Cam, pencerelerinizde, uygulanacak olan camların, kaliteli ve güvenli olması açısından, kullanıcıların dikkatli olmasını öneriyor. Yayla camcı, konutlarınızda kullanılacak olan camların özelliklerini, değerli kullanıcıları ile paylaşmayı borç biliyor.

 Camlarınız Nasıl Olmalı

 Pencerelerinizin camları, sizleri tozdan, rutubetten, soğuktan, sıcaktan, yağmurdan ve kardan koruyacak özelliklerde olmalıdır. Örneğin, ısıcam olması, yazın sıcaktan, kışın soğuktan korunmanıza yardımcı olur.

camci4

Firmamız, siz değerli müşterilerine, bütün gereken hizmeti vermektedir. İşlerinde, son derece garantili cam kullanılmaktadır. Ayrıca, verdiğiniz siparişleriniz de, montaj ekibi il birlikte, camlarınız yerine monte edilmektedir. Herhangi bir durumda, pencerelerinizde kırık cam olduğu durumlarda da, cam tamiri hizmeti verilmektedir.

İstenilen ölçülerde, istenilen kalitelerde ya da gerekirse filmli camlar da üretmektedir. Film camların tercih edildiği alanlar, genellikle, balkon camları ya da araç camları için de üretilmektedir.  

Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?