0212 445 60 14

Şişli Camcı

Şişli Camcı

Şişli camcı olarak sizlere hızlı mobil cam ve ayna hizmetlerini sağlamaktayız. Kırık, çatlak, eskimiş, darbe almış tüm camlarınızın keşifi yapılır ve uygun fiyatlara değişimi sağlanmaktadır. Cam üzerine kurulmuş olan fabrikamız, Şişli camcı olarak’ta bölgede tüm camlara uygun değişim yapmaktadır. Kaza anında kırılan, çatlayan camlarınız içinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hızlı mobil hattımızı arayıp acil cam siparişleri verebilirsiniz. Tüm cam işlerinizi toptan fiyatına en iyi fiyat garantisi ile yapmaktayız.

ŞİŞLİ CAMCI VE AYNACI HİZMET NUMARALARIMIZ

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Ücretsiz olarak camcı ustalarımız ile bilgiler alabilir, anında cam takma talimatında bulunabilirsiniz.

ŞİŞLİ CAMCILAR

Rakiplerinden bir çok farkı bulunan Asil cam, toptan cam satışı, fiyatlarının standart olması, ustalarının her cam işlerinde deneyimli olması gibi bir çok farkı bulunmaktadır.  Vitrin camı, mağaza camı, dış cephe camı, plaza camı, dükkan camı gibi kırılan tüm camlarınıza özel vantuzlu vinçlerimiz ile istenilen katlara montajlaması yapılmaktadır.

Özellikle cephe camları renkli ve temperli olmaktadır. Temperli cam, kırıldığı zaman boncuk boncuk dökülerek bulunduğu ortama zarar verebilir. Bu sayede kırılan temperli camlarınızı anına firmamız vasıtasıyla değiştirebilirsiniz. Şişli’de camcı olarak temperli, lamineli, ısıcam, duzcam, çift cam, jaluzili cam, renkli cam, boyalı cam, füme, beyaz, bronz, flotal ayna, telli cam, raf, kapı camları gibi bir çok cam ürünlerini bünyesinden bulundurmaktadır.

Şişli camcıları olarak rakipsiz olan firmamızın hizmet verdiği bölgeler; 19.Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, H.Edip Adıvar Mahallesi, H.Rıfat Paşa Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Harbiye Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Kaptan Paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, M.Şevket Paşa Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Yayla Mahallesi gibi bir çok yere hizmet vermekteyiz.

ŞİŞLİ AYNACI

Şişli’de aynacı olarakta bir çok iş yerlerine, dekoratif ayna kaplama ve yapıştırma işlemi yapmaktayız. İmalat, satış, montaj gibi hizmetler sunan Şişli aynacısı olarak özel ekibimiz ile uygun fiyatlara ayna montajı yapılmaktadır. Baklava, füme, bronz, flotal, spor salonu, dans salonu, salonu duvarı ayna kaplama gibi hizmetlerimiz yoğunluktadır.
Hızlı Mobil numaramızdan 7/24 bizlere ulaşabilir, bilgiler alabilirsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?