0212 445 60 14

Piyalepaşa Camcı

Piyalepaşa Camcı ve Aynacı Servisi

İstanbul bölgesinde geniş kapsamlı 15 kişilik personeli ile her bölgeye tüm cam ve ayna modellerimiz ile satış, imalat ve montaj yapmaktayız. Özel cnc kesim makinalarımız ve geniş hacimli fabrikamızda kaliteli ve titiz  bir şekilde cam üretimlerimiz seri olarak yapılmaktadır.

Kırık, çatlak, eskimiş cam değişimlerinizi firmamızın deneyimli servis elemanlarımız ile en iyi fiyatlara yaptırabilirsiniz. Whatsapp üzerinden gerekli cam ölçülerinizi ve bilgilerini vererek, fiyatlandırma ve teknik destek isteyebilirsiniz.

Pvc pimapen, adopen, fıratpen, egepen, vitrin alüminyum, dükkan, ofis bölmeleri, cam balkon, şantiye alanlarında bulunan camlarınızın onarımı ve değişimi gerçekleştirilmektedir. İşin küçüklüğünü sorun etmeksizin evinizde bulunan kapı camı, salon camı, mutfak camı, dolap camları gibi model ve desen ne olursa olsun birebir değişimini sağlamaktayız.

Piyalepaşa Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kalınlık ebatları 4+4   ve 5+5 olan lamine camlar kırılmaya dayanıklı olup ve kırıldığı zaman dağılmayan cam olarakta bilinir. Firmamız vitrin camlarınızı bu kalınlarda laminasyon uygulaması yaparak, kırılma ve çatlama gibi durumlarsa riskinizi minimum seviyeye indirmektedir. Yaralanma ve kesilmelere karşı özel yapılan lamine camlar, günümüz iş güvenlik kurallarında 1. sırada yer almaktadır.

Yüksek kat girişlerine rahat bir şekilde özel kamyonet cam aracımız ile kolaylık montalama işlemleri yapılmaktadır. Plaza, dış cephe, iç cephe, yerlerde özel ahtapotlu vinçlerimiz ile cam takma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Beyoğlu Piyalepaşa’da camcı olarak sizlere en daim hizmet vermekteyiz.

Hızlı Mobil Servis Hattı

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?