0212 445 60 14

Kıraç Camcı

Kıraç’ta Camcı 

Kıraç camcı ve aynacı servisi olarak bölgesinde geniş kapsamlı cam, cam balkon, otomatik kepenk, panjur, pencere gibi bir çok ürünlerin tamiri ve satışı yapılmaktadır. Firmamız geniş kadrosu ile anında sizlere ücretsiz olarak keşif yapmakta ve bu keşif sonucu en uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Kıraç cam – Cam balkon – Pimapen – Pimapen tamirleri hizmetleri için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Kıraç ve bölgesinde bir çok inşaat, konut, ofis, dükkan, plaza gibi bir çok alanda cam değişimi yapan firmamız tercübeli camcı ustaları ile adeta sizleri sorunlarınızdan hızlı bir şekilde kurtarmaktadır. Kapı, pencere, korkuluk, ahşap, demir doğrama, pimapen, cam balkon, kırılan, eskiyen, onarım gerektiren tüm camlarınızın yenisini veya temizliğini yapmaktadır.

En uygun fiyat garantisi ile kırılan tüm camlarınızın değişimini garantili bir şekilde yapmaktadır. Kullanılan tüm cam ürünlerimiz ŞİŞECAM ürünü olmakta ve ISO, TSE, belgelerine sahip olmaktadır.

Kıraç camcısı olarak lamine cam, buzlu cam, temperli cam, ısı yalıtımlı, konfor, buzlu, renkli, masa ve sehpa camları, dükkan, vitrin, kalın camlar gibi bir çok cam ürününü fabrikasında ölçülerinize göre imalatını gerçekleştirip sizlere en hızlı bir şekilde teslim etmektedir.

Özel cam kamyonetleri ile büyük jumbo boyutlu camlarınızı özel vinç sistemlerimiz ile kolay bir şekilde eski camınız ile aynı birebir şekilde yapılmakta  ve montalaması gerçekleşmektedir. 4,5,6,8,10,12 mm cam kalınları ile istediğiniz cam kalınlarınız ile ısıcam imalatıda yapmaktayız.

Kıraç aynacı olarak çıkmakta olan firmamız kıraç’ta bir çok ofis,dükkan, mağaza, ev, düğün salonu gibi alanlarda ayna kaplama uygulamaları yapmıştır. Deneyimli olan aynacı ustalarımız ile garantili bir şekilde ülkemizde en kaliteli olan aynaları kullanarak hayalinizdeki aynaların çizimini yaparak sizlere sunmaktayız. Baklava dilimli, salon aynası, boy aynası, spor salonu aynası, füme, bronz, flotal, gümüş, reflekte gibi bir çok ayna satışı, imalatı ve montajını en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız.

Kıraç Cam Hizmetlerimiz;

Kıraç Camcı, Kıraç Aynacı, Kıraç Pimapen, Kıraç Cam balkon, Kıraç Cam balkon tamiri, Kıraç Kış Bahçesi, Kıraçta Camcı gibi bir çok kelimelerde bizleri bulabilirsiniz.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?