0212 445 60 14

Zeytinburnu Camcı

Zeytinburnu Camcı

Zeytinburnu camcı olarak sizlere en iyi cam servisi hizmeti vermekteyiz. Üretim imalat ve montajı olan firmamız tüm cam sorunlarınızı ortadan kaldırmayı hedefliyor. Kırık, çatlak, bozuk, yeni yapılacak ve tamir gerektiren tüm camlarınızın onarımı  veya yenisini yapmaktadır. Zeytinburnu cam firmaları arasında ilk olan firmamız, Pencere kapı camları, alüminyum doğrama, küpeşte camları, balkon camları, salon ve banyo camları, vitrin dükkan camları, lamine cam, temperli cam, kumlamalı cam, dekoratif ayna, telli cam, ısıcam, buzlu cam, konfor cam, mağaza camları, cama delik deldirme, cam boyamav gibi bir çok cam imaltı ve tamiri hizmetimiz mevcuttur.

ZEYTİNBURNU CAMCI, AYNACI, PİMAPENCİ OLARAK BİZLERE ANINDA ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

zeytinburnu-camci-aynaci

ZEYTİNBURNU CAM TAMİRİ

Asil Cam gelişmiş teknolojisi ile hizmet kalitesini en yüksekte tutmaya çalışarak hizmet vermektedir. Birincil görevi müşteri memnuniyetidir. Montaj ekibi ile kolay montaj işlemi yapmaktadır. En uygun fiyat ile kaliteyi sizlere sunmaktadır. Zeytinburnun’da kırılan camlarınız için gereken ölçüyü alır ve özel cam kesimleri sağlayarak camınızı takar.

ZEYTİNBURNU AYNACI

Zeytinburnu aynacı olarakta hizmet veren Asil cam, bölgede bir çok iş yeri, konut, mağazalara ayna hizmeti sunmuştur. Tüm dekoratif aynaları bulabileceğiniz fabrikamız özel cnc lazer kesim makineler ile hızlı seri ayna imalatı yapılmakta ve montajı ise özel ustalarımız ile uygulanmaktadır.

            Zeytinburnu ‘unda cam tamirinizi yüksek kalite ve hızlılıkla onarır. Kırık cam tamirinde işinin ustasıdır. Cam tamiri deneyimli ve uzman kadrosu ile tamir edilir. Uzun yıllar memnuniyet odaklı hizmet kalitesi ile çalışmaktadır. Yaşam alanında ihtiyaç duyulan bütün camları onarır.  Garantili cam üreten fabrikamız, aynı zamanda camlara müşterinin isteği doğrultusunda delme işlemi de yapmaktadır.

Teknik ekibimiz İstanbul ‘ daki tüm ilçelere hizmetini götürmektedir. Uygun fiyatlar ile ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz herhangi cam ihtiyaçlarınızı belirleyerek çözüme ulaşır ve en kısa zamanda tamir ve onarımlarınızı yapar.

Zeytinburnu camcısı olarak hizmet verdiğimiz başlıca yerler; Yeşiltepe, Yenidoğan, Veliefendi, Telsiz , Sümer, Seyitnizam, Nuripaşa, Merkezefendi, Maltepe, Kazlıçeşme, Gökalp, Çırpıcı, Beştelsiz gibi mahallelere ve bölgelere hizmet verilmektedir.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?