0212 445 60 14

İstanbul Masa Camı Siparişi

İstanbul’da Masa Camı Siparişi

Masaüstü Cam kestirmek

Yeni almış olduğunuz masanıza  veya kırılan masa camlarınızın ölçüsünü firmamıza bildirerek  ücretsiz olarak vermiş olduğunuz masa camı siparişinizi evinize kadar teslim ediyoruz.

Özellikle evlerde, ofislerde, kafelerde, lokantalarda, kuaförlerde, güzellik merkezlerinde ve benzeri iç mekân tasarımlarında çeşitli, renkli, desenli masa tasarımları için masa camı üretimi oldukça revaçtadır.

İstediğiniz özelliklerde ve renklerde masa camı üretim imalatını yapmakta olan fabrikamız sizlere en iyi müşteri memmuniyetini sağlamaktadır.

Verdiğiniz masa camı siparişini 1-3 çalışma iş günü içerisinde evinize özel olarak getirip, istemiş olduğunuz masanın üzerine camın son testini yapıp teslim etmektedir. Böyle bir servis anlayışına sahip olan firmamız İstanbul’da bir çok yere bu hizmeti getirip insanlarımızı büyük bir yükten kurtarmaktadır.

Masa Camları için yaptığımız Uygulamalar ve Servisler :

  • Kırık masa camını onarmak ve yeniden kesmek
  • Mutfak masası için cam kestirmek
  • İstediğiniz renklerde ve desenlerde masa camı yapmak
  •  Masa ve sehpalar için özel cam üretimi

Not : İstanbul içi Sipariş alımlarımız Mevcuttur Bilgilerinize.

Şirketimizin whatsapp numarasına istediğiniz masa ve sehpa camlarınızı görsel olarak gönderebilir, veya ölçüsünü bildirip detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

cep 0533 437 60 14

ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

kırık masa camı,sehpa camı,masaya cam kestirmek,masa camı siparişi,istanbul masa camı,masa cam fiyatları,masa için cam kestirmek,masaüstü cam,mutfak masası camı,masa camı kırıldı,masa camları,masaüstü cam kaplama,

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?