0212 445 60 14

Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif Ayna Modelleri

Aynalar evde, iş yerinde, yemek alanlarında, mağazalarda hayatımızda  hemen hemen her yerde hem ihtiyaçtan ötürü hem de dekor amaçlı kullanılmaktadır. Görüntüyü olduğu gibi yansıtmasıyla insan hayatında yerini almıştır. Önceki zamanlarda metal eşyaların parlatılmasıyla oluşan aynalar uzun yılların etkisiyle çeşitli değişim ve gelişim süreçlerinden geçerek günümüzdeki kullanım şekillerine dönüşmüştür. Dekoratif ayna modellerinin satıldığı sitemizde aynaların iç kısımlarına göre gümüş  malzemeler başta olmak üzere platin malzemelerden yapılan ve ya altın ve alüminyum malzemelerden yapılan ayna modellerine ulaşmak mümkündür.

Bizlere İstanbul Aynacı Olarak, Tüm Ayna İşleriniz İçin Arayabilir, Fiyat Ve Destek İsteyebilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14


Ev Dekorasyonunda Ayna Önemli Mi

Ev dekorasyonun vazgeçilmez parçası dekoratif aynalardır. Sitemizde yatak odasından, salona evin her köşesine yakışan tarzda aynalar bulmak artık daha kolaydır. Dar evlerin daha ferah ve geniş görünmesini sağlar. Onlarca çeşit çerçeve ve değişik süslemelerle her zevke hitap edeni vardır. Büyük aynalar evi geniş ve aydınlık gösterir. Eviniz büyük ve ferah bir görünüme sahipse daha küçük dekoratif ayna modelleri tercih edebilirsiniz.

Evin Her Köşesinde Nasıl Ayna Kullanılmalıdır

Salon İçin Ayna Kullanımı: Ev karanlıksa ve ya yeterince ışık almıyorsa camın tam karşısındaki duvara sitemizden alacağınız zevkli dekoratif aynayla evinize renk katabilirsiniz.

Mutfak İçin Ayna Kullanımı: Son yıllarda mutfak aynalarının modasını bordür taşlar taşımaktadır.
Bu aynalar eve ferah görünüm kazandırmanın yanı sıra kişilere evlerinde  çağın modasını yakalama fırsatını sunar.

Yatak odası İçin Ayna Kullanımı: Her yatak odasında mutlaka ayna vardır, büyük ve modern görüntüden uzak aynalar yerine daha şık ve dekoratif aynalar tercih edilmelidir.

Zevkinize uygun ayna seçimini kolaylaştırmak için firmamız aynaları kategorilendirmiştir. Aynayı kullanacağınız yerden emin olmalısınız. Sitemizdeki sağlamlıkta öncü, uygun fiyatlı, kaliteli ve şık aynalardan tercihinizi yaptığınız takdir de pişman olmayacaksınız.

Zaman her şeyi değiştirdiği gibi ayna çeşitlerini de değiştirmiştir. Çağa uygun ayna seçimi elbette çok önemlidir; fakat ayna evle, duvarla bütün oluşturmalıdır. Yani dekoratif ayna seçerken eşyalarınıza ve duvarınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Spor tarzda eşyalarınız varsa klasik tarz bir dekoratif ayna seçimi yanlış olur.

Çerçeveli Ayna Çeşitleri

Çerçeve kısımlarının Geniş yer kapladığı iç ayna kısmının küçük olduğu modeldir.

Eskitme Ayna Çeşitleri

Eski görünümü veren malzemelerle yapılmış modeldir. Tercih edilme oranı fazla bir üründür.

Boy Aynası Çeşitleri

Kullanımının yaygın olduğu alanlar mağazalardır. Dekoratif amaçtan çok ihtiyaçtan kullanılır.

Salon Ayna Çeşitleri

Evin en çok kullanılan alanına en tarz dekoratif aynalar yerleştirilerek şık bir görünüm kazandırılmalıdır. Sitemizdeki gösterişli salon aynaları işinize yarayacaktır.

Ahşap Ayna Çeşitleri

Ahşap malzemeden yapılanları da vardır, ahşap görünüm verileni de vardır. Genelde mobilyalara en uyumlu ayna çeşididir.

Dekoratif Ayna Modelleri,İstanbul Aynacılar, Duvardan Duvara Ayna Kaplama, Ayna Fiyatları, Aynacı, Eskitme Ayna Modelleri, Paslı Ayna, İstanbul Ayna Fiyatları, Flotal Ayna

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?