0212 445 60 14

Esenler Cam ve Ayna Toptancısı

Esenler Cam ve Ayna Toptancısı

  Esenler’de Cam kullanım amacının gerekliliği ve zorunluluğu ilkesiyle hareket ettiğinden, Asil CAM olarak yoğun hizmet programını ilçenin her noktasına ulaştırarak, sıkıntı ve problemleri giderme bilinciyle çalışır.

camci2

  Esenlerde camcı olarak çalışan birçok küçük dükkân tarzı işletmeler kurularak,  ısıcam ve  garantili cam olarak birçok noktaya kapı ve pencere camı takılmasını sağlama amacındadır. Kentsel dönüşüm projesi kapsamındaki yeni inşaat alanlarının yoğunluğu camcı ihtiyaçlarının çoğalmasına sebep olduğundan gerek yeni binalarda, gerekse eski tadilatlarda yalıtımı kuvvetli olan cam teknolojisi ile gerçekleşmektedir.

Geniş bir servis ağı bulunduran ASİL CAM, müşteri portföyünü memnun etmek için, farklı açılır kapanır pimapen ve pvc cam doğrama çerçevelerine  kalitesindeki, cam mamülleriyle projeleriyle hizmet verir. Bütün bu teknik işlemler için  montaj ekibimiz yoğun bir çaba ve hizmet bilinciyle hareket ederek, kısa sürede çözüm bilinci ve azmiyle çalışır.

            Hafta içi veya hafta sonu programlarını aralıksız sürdürerek, acil olan bölgede tatil yapmadan ve işi bitirmeden çalışarak, aldığı siparişleri eksiksiz yerine getirir. Dekoratif cam tekniğini de uygulayan ASİL cam, giriş katlarındaki işyerlerinde özellikle, kuaför ve berber gibi alanlarda uygulayarak şık mekânların yaratılmasını amaçlar.

Cam tamiri kullanılabilecek camların arıza gören alanlarına macun çekilerek veya yapıştırma tekniği uygulayarak işlem yaparken tehlikeye yol açabilir durumlar için yeni camla değiştirme işlemi uygular. Kırık cam konusunda hassas davranarak, ayrı bir alanda toplanıp, imhası için özen gösterir. Böylelikle insan sağlığı ve çevre bilinci duygusuyla hizmet vererek, iş sağlığı ve iş güvenliği önlemlerini de almış olur.

   Ekibin cam montajlarına uygun olmasını amaçlayan ASİL CAM genç, dinamik ve sağlık problemi olmayan kişilerden kadrosunu kurarak, montaj veya bakımlar konusunda gerekli iş tecrübesi gerçekleştirir. Cam çabuk kırılır bir cisim olduğundan, kesim veya montaj işlemleri kusursuz, maksimum en az hata bilinciyle gerçekleştirilir.

HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR

Turgut Reis, Birlik, Havaalanı, Namık Kemal, Oruç Reis, Çift
e Havuzlar, Tuna, Davutpaşa, Menderes, Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir, Kemer, Fatih, Mimar Sinan, Yavuz Selim, Nine Hatun ve bir çok yerdir.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

ASİL CAM

TEL 1 : 0212 652 60 14

TEL 2 : 0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?