0212 445 60 14

Büyükcekmece Camcı

Büyükcekmece Camcı

Büyükcekmece camcı olarak hizmet sunmakta olan firmamız bölgede tüm mahalle ve yakın çevresinde bulunan tüm semtlere cam ve ayna hizmeti vermektedir. Kırık, çatlak, eskimiş, onarımı gerçekleştirilecek tüm camlarınızın tamiratı ve değişimi yapılmaktadır. Ahşap, demir doğrama, pimapen, pencere, vitrin, kapı, ve benzeri yerlerde bulunan camların tüm modellerini firmamızda bulundurarak sizlere en hızlı şekilde cevaplar vermekteyiz. Uygun cam fiyat garantisi ile sizlerin her zaman yüzünü güldürmeyi başarmakta olan şirketimiz deneyimli camcı ustaları ile sizlere günün her saatinde servis imkanı sunmaktadır.

Büyükcekmece’de Camcı  ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

 

Büyükcekmece Cam Tamiri

Büyükcekmce cam tamiri olarak, Lamine cam, ısıcam, konfor cam, masa ve sehpa camları, buzlu, renkli, telli, boyalı, kalın cam, temperli, cam kapı, jaluzili ısıcam, dört mevsim cam gibi bir çok cam ürünlerinin imalatını fabrikamızda imalatını yaparak sizlere satış, imalat, montajlarını gerçekleştirmekteyiz.

Tüm camlarımız ŞİŞECAM ürünleri olmakta ve avrupa’da 1. seçilen bir cam markası halindedir. ISO, TSE, belgelerine sahip olan camlarımız sizlere her daim kalitesi bakımından güven sağlamaktadır.

15 kişilik deneyimli, işin ehli ustalarımız ile tüm zorlu cam işlerini artık garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz. 1990’dan beri  cam sektöründe kendini her daim geliştirmekte olan Asil cam, dürüst, güvenilir, deneyimli kadrosu ile yıllardan beri sizleri memmun etmektedir.

Büyükcekmece’de Aynacı olarak aradığınız zaman çıkmakta olan Asil cam, bölgede bir çok iş yeri, ev, ofis, spor salonu, düğünü salonu, kuaför gibi bir çok alanda ayna montajları yapmaktadır. Flotal, bronz, gümüş, eskitme, reflekte, gibi bir çok ayna ürünlerimiz ile satış, imalat ve montaj yapmaktayız.

Aynalarımız bozulmalara karşı 10 yıl garantili olmakta ve şişecam ürünü olmaktadır. Baklava dilimli ayna, boy aynası, duvar aynası, salon aynası, banyo aynası gibi bir çok ayna modelimiz mevcut olmakta ve uygulamalar yapılmaktadır.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?