0212 445 60 14

Beylikdüzü Camcı ve Aynacı

Beylikdüzü Aynacı

Firmamız Beylikdüzü camcı olarak alanında birçok hizmet sunmaya devam etmektedir. Günümüzde dekorasyon adına cam ürünleri de oldukça kullanışlıdır. Bulunan ortama şıklık katacaktır. Bizde bunları göze alarak müşterilerimizi memnun etmek adına hizmetimizi titizlik ile sunmaktayız.

Firmamız bu güne kadar birçok alanda hizmet vermiştir. Alüminyum doğrama, vitrin camları, cam balkon tasarımları ve dekoratif aynaları üretmekteyiz. Alüminyum doğrama hizmetimiz ile birçok müşterimizin memnun etmiş olmaktayız. Alüminyumun kendine has olan yapısı ile her şartlara uyum sağlayabildiği için tercih sebebi haline gelmiştir. Alüminyum kendi yapısında olan bu özellikleri sayesinde kolay işlenebilir ve kullanıldığı her yere güzellik katar. Uzun ömürlü olmasından, kullanım kolaylığı bakımından ve şıklık katacağından dolayı alüminyum müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. En önemli özelliği ise kötü hava şartlarında bile güvenilirliğini korumaktadır.

Cam balkon hizmetlerimizi de müşterilerimizin isteği üzerine konutlarda, alış veriş merkezlerinde, yazlıklar, villalar, otellerde, eğlence mekânlarında tercih haline gelmiştir. İster sade cam balkon isterseniz de katlanır özellikte olan cam balkonlarımızı isteğiniz üzere hizmet vermekteyiz. Cam balkonlar oldukça avantaj sağlayarak enerji dengesini ayarlayarak ısı kaybını önlemiş olursunuz. Aşırı derecede rahatsız edici yüksek seslerden korur, kış aylarında balkondaki eşyalarınızı yağmurdan, tozdan, çamurdan korumasını sağlar. İstenilen ölçülerde montaj işlemlerimiz de dahil olmak üzere yapılmaktadır.

Vitrin camları ise iş yerlerinde mağaza sahipleri tarafından ürünlerini daha hoş ve güzel göstermesi amacıyla vitrin camları tercih edilmektedir. Vitrin camları güzelliği ve müşteri çekici bir yapısı sayesinde müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Vitrin camlarının güzelliği kadar güvenliliği de oldukça önemlidir. Üretmiş olduğumuz vitrin camları kırılmalara karşı doğabilecek tehlikelere karşı güvenli şekilde üretilmiştir. Beylikdüzü camcı olarak hizmetimizi haftanın her gününde her saatinde vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Beylikdüzü camcısı olarak hizmet bölgelerimiz; Beykent, Gürpınar Mahallesi, Yakuplu Mahallesi, Sahil Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Marmara Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, gibi semtlere camcı ve aynacı hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü’nde cam firması olarak, bir çok rezidans,ev, ofis, ve konutlara cam servisi hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz başlıca konutlar;  Beyaz Center Rezidans, Marmara Park, Beyazpark, Aktel Rezidans, Story Rezidans, İnnovia 1, 2, 3, Fi Tower, Beyazcity, Yakuplu Kiptaş Konutları, Saklıhan Konakları, Marmara Rezidans, Newport Sitesi, Gül Vista Konakları, Emlakbank Bizimkent, Studio Life, Arispark, Papatya Rezidans,İhlas Marmara Evleri, gibi bir çok rezidans konutlara cam hizmeti verilmiştir.

Beylikdüzü  Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

0212 445 60 14

0533 437 60 14

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?