0212 445 60 14

Cebeci Camcı

Cebecide Camcı ve Aynacı 0533 437 60 14

Sultangazi Cebeci’de cam hizmeti vermekteyiz. Pvc pimapen, demir doğrama, cam balkon, ahşap, alüminyum, vitrin dükkan gibi malzemelerde cam kullanılan yerlerde cam tamiri ve yeni cam imalatı yapılmaktadır.

Cebeci camcısı olarak, kırık cam tamiri ve pvc cam sistemleri firmamız tarafından en hızlı şekilde sizlere hizmetini sunmaktadır. En iyi fiyat garantisi ile İstanbul’un tüm bölgesine hizmet vermekteyiz.

Kırılan işyerleriniz camları, mağaza, dükkan,ofis gibi yerlerinizde kırılan camınız hangi katta olursa olsun firmamız ücretsiz keşif yaparak cam ölçüsünü almaktadır. Toptan fiyatına perakende satış yapan firmamız en iyi cam fiyatı garantisi ve memmuniyeti sağlamaktadır.

Cebececi cam firmalarının arasında en uygun fiyat garantisi ve hızlı acil cam servisi ile sizlere her daim yardımcı olabilmekteyiz.

Ayrıca istenilen duvar ve yerlere ayna montajı yapılmaktadır. Başlıca ayna uygulamalarımız, baklava dilim ayna, boy aynası, spor salonu ayna uygulaması, berber aynası, banyo aynası kolon ve tavan aynası yapılmaktadır.

Ayrıca toptan ve perakende cam ayna satışımız mevcuttur. Firmamıza cam ölçünüzü getirerek en hızlı şekilde camınızı kestirip alabilme imkanına sahipsiniz.

Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?