0212 445 60 14

Ferahevler Camcı

Ferahevler’de  Camcı
Sarıyer Ferahevler camcısı olarak sizlere en güvenilir bir şekilde cam servisi hizmeti vermekteyiz. Kırık, çatlak, eskimiş tüm cam ve pimapenlerinizi en hızlı şekilde değiştirme imkanına sahipsiniz.
Pencere, alüminyum, ahşap, plastik, cam balkon, küpeşte, kapı, banyo aynaları, pimapen tamiratlarınız ve yenileri istediğiniz cam modellerine göre değişim yapılmaktadır.
Ferahevler Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Yapılan tüm işlerimiz garantili olmakta ve kullandığımız tüm camlarımız ŞİŞECAM ürünü olmakta ve kalite ve güven arz etmektedir.
Ferahevler’de cam balkoncu olarak bir çok noktada cam balkon montajı  ve tamiratını yapmakta olan ekibimiz tüm katlanabilir, eşikli, eşiksiz, sürgülü cam balkonlarınızın tamiratını ve değişimini yapmaktadır.
Kaza sonucu kırılmış olan veya camlarınız  zamanla güneş ışınlarından zarar görmüş olabilir. Bu sayede değiştirme ihtiyacı duyduğunuz zaman istenilen ölçülerinize modelinize göre dayanıklı kırılmaz cam montajı yapıyoruz. Kırık, çatlak, eskimiş, yenilenmesi gereken tüm camlarınızın tamiratını ve değişimini sağlamaktayız. Firmamız cam üreticisi olduğu için istenilen tüm camlarınızı anında teslimatını ve montajını yapmaktadır.
Tüm Cam Modelleri
Asil cam, 1200 metrekarelik  kapalı çalışma alanı ile ülkemizde popüler olarak kullanılan tüm camlarını imalatını yapmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir; lamine cam, temperli cam, ısıcam, jaluzili ısıcam, karolajlı cam, renkli cam, telli cam, kalın cam, laminasyon, masa ve sehpa camı imalatı, kapı camı gibi bir çok cam ürünlerinin imalatını satışını ve montajını sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.
Özel cnc cam kesim makinelerimiz ile verilen ölçülere göre birebir camlarınız kesilip hazırlanmaktadır. Yüksek bina, plaza ve dış cehpe camlarının değişimini ise özel olarak tasarlanmış olan camcı vinçlerimiz ile ahtapot modellerimiz ile istenilen bölgeden sökülme ve değişim işlemleri yapılmaktadır.
Ferahevler Aynacı
Ferahevler aynacısı olarakta bilinen firmamız bölgede bir çok ev, işyeri, ofis gibi alanlara ayna kaplama, kesim, satış ve montaj gerçekleştirmiştir. Tüm aynalarımız 5 yıl garantili olmakta ve 1.kalite olan şişecam ürünlerini kullanmaktayız. Baklava dilim, bombeli, berber aynası, salon aynası, flotal, gümüş, eskitme ayna, bronz renkli ayna, reflekte ayna gibi bir çok ayna modellerimiz ile sizlere en iyi ayna hizmet vermekteyiz.
Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?