0212 445 60 14

Gügören Camcı

Güngören 

Görgören Camcı

Güngören camcısı olarak, haftanın her saati ve haftanın 7 günü açık olup değişim servisi ile hizmete devam eder. 2 yıl işçilik ile yedek parça ürünlerinde garanti vermekten çekinmeyerek ödeme koşullarında da uygun imkanından faydalanabilirsiniz. Firmamızda, temperli cam, lamine cam, kumlamalı cam, ayna, konfor cam, buzlu cam, düz cam, ısıcam, karolajlı cam, telli cam, buzlu cam, kapı camları, ofis camları gibi bir çok cam ürünü bulabilirsiniz.

BAYRAMPAŞA CAMCI, AYNACI, PİMAPEN TAMİRİ, CAM BALKON HİZMETLERİ İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

güngören-camci

  Güngören cam servisi olarakiçinde Vitrin camı tasarımı, Alüminyum, Ayna, ahşap, pvc pencere, pimapen, masa sehpa camı, balkon cam, aksesuar camı gibi birçok kategori ile sizlere 7/24 yardımcı olmakta ve hizmet vermektedir.

İstanbul çevresine haftanın 7 günü isçiliği ile damgasını vurur. Uzman işçileri ve kaliteli cam ile ISO, TSE, belgesi almış ürünleri ile dikkat toplar.

Güngören aynacı olarakta bölgede hizmet vermekte olan firmamız tüm ayna modelleri imalatı ve montajını yapmaktadır. Duvar aynası, füme ayna, bronaz ayna, reflekte ayna, kolon aynaları, bizote ve rodajlı ayna gibi bir çok ayna montajı deneyimli ustalarımız ile garantili bir şekild yapılmaktadır.

Güngören camcısı olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Tozkoparan, merter, akıncılar, haznedar, güneştepe, abdurrahman nafiz gürman, mareşal çakmak, sanayi, gençosman, güven, mehmet nesih özmen, merkez mahalleleri ve yerleşim alanlarına hizmet  vermekteyiz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?