0212 445 60 14

İstanbul Cam İmalatı Ve Cam Tamiri – Camcı

Cam İmalatı Ve Tamiri

Cam Sistemlerimiz 

Firmamız cam sistemleri hususunda yenilikçi, modern ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan cam imalatı hizmetleri içermektedir. Yılların deneyimi ile hareket etmekte ve bunu baz alarak cam satışı gerçekleştirmekteyiz. Cam sistemlerimizin başında eşikli sürme camlar gelmektedir. Bu sürme cam sistemlerimiz son derece çağdaş yapılar sistemleri içerisinde bulunup her yapıya uygulanabilirliği ile bilinmektedir.

İsteyen müşterilerimiz için evlere, talep eden müşterilerimiz için ofis ve iş yerlerine uygun cam sistemlerimizin başında gelmektedir. Yaz aylarına uygun olarak geliştirilen sinekliklerin takılmasına uygun bir yapı içermektedir. Gerek görüldüğü takdirde sinekliklerin montajı ve de-montajı sürme cam sistemlerimizin içerisinde uygulanabilmektedir. Kanat genişlikleri son derece geniş konseptli olup istenen ölçülere göre şekil verilmektedir. Bu ürünlerimizde silikon malzeme kullanmamaktayız. Tamamen çevre dostu ürünlerimiz ile birlikte çocuklu ailelere ve çevreye karşı son derece hassas bir politika izlemekteyiz.

Bizler Camcı Olarak Sizlere Tüm Cam İmalatı, Satışı, Montajı ve Cam Değişim Hizmetlerinizi Anında Uygun Fiyatlara Yapmaktayız.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

      Cam sistemlerimizin her birinde su tahliyesi özelliği bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir dış etkene karşı avrupa yakası camcı firması olarak sizlere karşı tam bir teminat ve güven sözü veriyoruz. Her türde inşa edilmiş balkonlara mutlak uyum içerisinde adapte olabilmektedir. Sistemlerimizin içerisinde özel çekme aparatları bulunmaktadır. Bu aparatlar sayesinde hiç zorlanmadan, tek bir dokunuşta kanatları açma ve kapama imtiyazına sahip olacaksınız. Firmamız cam imalat ve servis hizmeti de vermektedir. Bu hizmetlerin içerisinde katlanır cam balkon hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İstediğiniz ölçülerde talep ettiğiniz yapılar için son derece yenilikçi birer uygulama olan bu sistemlerimiz son derece uygun bir fiyata sizlerin olabilir. İster konutlarınız ister yazlıklarınız için olsun, bizimle cam montajı cam satışı konusunda iletişime geçebilirsiniz. Bu ürünlerimiz dört mevsimlik olup hem yazlık hem de kışlık olarak kullanılan daireler için geçerlidir.

Cam Fiyatlarımız 

Bizimle telefon ya da mail sistemleri aracılığıyla geçen tüm müşterilerimize cam fiyatları konusunda geniş çaplı bilgiler vermekteyiz. Toplu alımlarda indirimlerimiz söz konusu olmaktadır. Her cebe ve her bütçeye uygun sistemlerimiz ve montaj hizmetlerimiz için bizimle cam imalatı ve servisi kapsamında irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.

Cam Montajı ve Satışı Hizmetlerimiz 

Sizlere cam firması olarak cam montajı hizmetlerini de sunmaktayız. İşlerini severek ve bilerek yapan ve güler yüzlü hizmetlerin karşılığını veren personellerimiz hızlı, disiplinli ve sessiz çalışmaktadır. Cam sistemlerimizi istediğiniz günde istediğiniz saatte montajını gerçekleştiriyoruz.  Bununla birlikte çeşitli nedenlerden dolayı bozulmaya uğrayan, kırılan ya da çatlayan sistemleriniz için de cam tamiri hizmetleri sunuyoruz.

Cam İmalatı,Cam Satışı,Cam Montajı, Cam Tamiri,Cam Sistemleri, Cam İmalat Ve Servis Hizmeti, Cam Montajı, Cam Fiyatları, Cam Firması,Avrupa Yakası Camcı

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?