0212 445 60 14

Atışalanı Camcı

Atışalanı Cam ve Ayna Hizmetleri

             Atışalanı camcı elemanları, teknolojinin ürünlerini hizmete sunmaktadır. Cam hizmetlerinde keşif işlemleri ücretsizdir. Keşif işlemi bittikten sonra fiyatta anlaşmaya varılır. Daha sonra ise montaj ekibi devreye girer.

Kırık, çatlak, eskimiş camlarınızı anında değiştirebilir ve uygun fiyatlara toplu cam siparişleri verebilirsiniz.

Pvc, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, pencere, vitrin, gibi yerlerde bulunan tüm camlarınıza onarım ve tamirat yaptırabilirsiniz. Bunlar bazılar şöyledir, cama menfez açtırmak, camın bir yüzünü değiştirmek, cam kısaltma, laminasyon cam uygulaması gibi işlemlerini Asil cam olarak yapmaktayız.

Atisalani-camci

             Atışalanı’nda camcı sektörü, sektöründe önde giden firmaları barındırmaktadır. Cam konusunda ehil olan firma, en iyi hizmeti vermek için günün her saatinde hizmet vermektedir.

Lamine, konfor, kumlu, renkli, temperli, ısıcam, düz, buzlu, çift cam, kalın cam, dekortif camlar, ayna gibi bir çok cam ürünlerini bizlerde bulabilirsiniz.

            Camın kullanıldığı bütün ortamlar için hizmet veren Asil cam hizmetleri, ısıcam, pimapen, sehpa camı, masa camı, kapı ve ofis camı, gibi hizmetler vermektedir. Estetik delme işlemleri, garantili cam işleri, kesme işlemleri ve diğer montaj hizmetleri, güvenilir ekiplerle verilmektedir. Online ve mobil iletişim desteği ile adreslerinize anında gelebilmektedirler. En kısa zamanda hizmet alanına gelerek, kısa zamanda tamir ve montaj ekibi hizmeti vermektedirler.

Atışalanında Cam ve Ayna Hizmeti İçin 7/24 Bizleri Arayabilirsiniz

İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE CAM SERVİSİ

teleon

 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?