0212 445 60 14

Suadiye Camcı

Suadiye
Suadiye’de Camcı

Türkiye’nin en güvenilir camcıları arasında Suadiye camcı olarak kesintisiz servis sağlamaktayız. Kırık, çatlak cam, ayna montajı, pimapen tamiri ve montajı gibi camın her alanında hizmet sağlamaktayız.

Öz Asil Cam Yapı Sanayi olarak biz, 1990 yılından bu yana cam sektöründe hizmet sunmaktayız. Daima müşteri memnuniyeti ve vizyon geliştirme esasları ile sektörde lider konumdayız. Cam ve ayna işçiliğinin her alanında Suadiye’de camcı ve cam ustaları olarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Yüksek standartlarda ve her ürünün birinci sınıfını kullanarak, Hizmetlerimiz arasında; düz cam ve ısıcam ürünleri bulunmaktadır. Isıcam çeşitleri; klasik, sinerji ve konfor modelleriyle Suadiye cam servisi olarak deneyimli personel ile servis sağlamaktadır. Karolajlı cam ve reflekte camda; mavi- füme- gümüş- bronz ve yeşil reflekte cam çeşitleri bulunmaktadır. İstanbul’da camcı hizmetleriyle sektörün en iyisi olarak gece gündüz demeden cam ve ayna hizmetleri sağlamaktadır. Jaluzi cam ürünlerinde, butonlu jaluzi cam ve mıknatıslı jaluzi cam çeşitleri sunulmaktadır.

Suadiye Camcı ve Aynacı Hizmetleri İçin Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

0533 437 60 14

İstanbul’da 7/24 camcı hizmeti sağlayan firmamız, işinin ehli cam ustaları ile cam işçiliği hizmeti de sağlamaktadır. İç ve dış dekorasyonlarınızda, oda konseptlerinizde cam estetiğinden faydalanarak asil cam dekorasyon hizmetlerinden sıra dışı tarzlarla faydalanabilirsiniz. Cam işleme işlemlerinde rodaj cam işleme, temperli cam işleme ve küpeşte cam işlemem hizmetleri, kaliteli ve zamanında teslim edilerek gerçekleştirilmektedir.

            Suadiye aynacı firması olarak ayna işlemeciliği, tamir ve montajında da aynacı hizmet ve servis sağlamaktayız. Firmamız, renkli camlarda vitray, füme, yeşil, mavi ve bronz cam çeşitleri onarım ve montaj hizmeti sağlamaktadır. Arızalı pimapen sistemlerinizde onarım ve değişim gerçekleştirilirken, sineklik takım hizmeti sağlanmaktadır.

Telli cam, satina cam, zeytindalı cam, gül desenli cam, yaprak desenli cam, punto ve çam desenli cam kategorileri ile Kadıköy Suadiye cam firması olarak, geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktayız. Buzlu cam çeşitleri arasında, hasır, toprak ve mandalin buzlu cam ürünleri en kaliteli ürün garantisi ile sunulmaktadır.

Cam, pencere ve aynalarınızda kırık tamiri, yenisi ile değişimi, yeni montaj servisi sağlanır. Dekoratif amaçlar için, uzman personelimizin keşif ve analizini inceleyebilirsiniz. Lamine camda cam tamiri gerçekleştiriyor, düz- füme- opak ve gürültü kontrol cam ürünleriyle ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?