0212 445 60 14

Cam Kapı – Cam Kapı Aksesuarları

Cam Kapı

            Günümüzün dekorasyon trendleri arasında yer alan malzemelerden birisi olan cam mekânların genişletilmesinde etkili olmaktadır. Gelişen malzeme teknolojisi sayesinde camın her alanda kullanımı yaygınlaşmaktadır. Güvenli ve kırılmaz camlar sayesinde cam balkon, cam kapı, cam merdiven, cam zemin döşemesi yapılabilmektedir.

            Ofislerden otellere, evlerden alışveriş merkezlerine kadar çok geniş bir kullanıma sahiptir. Kırılmaz ve güvenli cam kapılar binalar için vazgeçilmez zarif bir çözümdür. Ofislerde cam kapı kullanılması müşteriler açısından dikkat çekici ve davetkâr olmaktadır. Evlerde kullanıldığı zaman ise mekânların genişlemesini ve ferahlamasını sağlamaktadır. Dekorasyonda cam malzemesinin büyüleyici etkisinin her alana yansıdığı görülmektedir. Dinlendirici ve şık bir atmosfer için cam kapı tercihinde bulunmak en doğru karardır. Zarafeti ön plana çıkaran bir kapı modeli olan cam kapılar ofis, işyeri, ev, mağaza gibi birçok iç mekânda tercih edilmektedir.

            Cam kapı modelleri; otomatik cam kapı, sürgülü cam kapı, fotoselli cam kapı, renkli cam kapı, hidrolikli cam kapı şeklindedir. Günümüzün modern mimari algısını en iyi şekilde tamamlayan lüks cam kapılar olmaktadır. Uzun zamandan beri hizmet veren Asilcam firması olarak düz cam, ısıcam, karolajlı cam, reflekte cam, lamine cam, buzlu cam, dekoratif cam, renkli camlar, ayna cam çeşitleri ile kaliteli malzemeler kullanarak yüksek standartlarda üretim yapmaktayız. Pazar lideri olarak kaliteli cam kapı imalat ve katlanır cam hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

            İletişim numaralarımızdan bizlere ulaştıktan sonra verdiğiniz adrese gelerek ücretsiz keşifte bulunuyoruz. Cam kapı modellerinden istediğinizi seçmenizde yardımcı oluyoruz. Cam kapı tamiri, fiyatları ve montajı konusunda da başarılı çalışmalar sergiliyoruz. Deneyim ve uzman kadro isteyen cam kapı montajlarında başarılı ekibimiz sayesinde müşterilerimizin isteklerini doğru bir şekilde gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Sipariş için istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz.

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?