0212 445 60 14

Zuhuratbaba Camcı

Zuhuratbaba Camcı

            Cam, insanların açık havayı seyretme zevkini kapalı mekânlarda da yerine getiren önemli bir maddedir. İnsanlar cam sayesinde hem gece veya gündüz dışarıya kolayca açılabilen gözenekleri kapatma şansı bulmuşlardır hem de pencere isimli bu gözeneklerden veya gözlerden dışarıyı günün her saatinde görebilme şansına ulaşmışlardır. Cam bu kadar önemli olduğu için günümüzde birçok yapıda kullanılmaktadır. Asil Cam camın bu avantajını tüm binalarda ve yapılarda kullanılır hale getirmektedir.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

camci3

             Isıcam özelliğinde olan camların yerinden sökülmesi, yerine yenisinin takılması, kırılan camların ustaca ve herhangi bir zarara fırsat verilmeden çıkartılarak değiştirilmesi gibi işlemler Zuhuratbaba camcıları için sıradan işlerdendir. Sıradan olan bu işlemler yapılırken ısıcam olsun veya diğer cam türleri olsun gerekli olan tüm tedbirler alınmaktadır. Garantili cam olarak satılan ürünlerin de teminatı bu noktada oluşmaktadır.

camci

 Asil Cam bu ehil çalışmaları garantili cam uygulamasının sorunsuz yürümesini sağlamaktadır. Kırık cam yerine sağlam cam takılırken Zuhuratbaba camcılarının cam tamiri ekibi kırık camın bulunduğu mekâna gelerek montaj ekibi ile gerekli cam değişimi işlemini yaparak kırılan camın bulunduğu pencereye veya camın katıldığı yere yeni ve sağlam cam takmaktadır.

Zuhuratbaba Pimapenci

Zuhuratbaba pimapenci olarak pimapen tamiri ve satışı yapmaktayız. Pencere kol değişimi, menteşe değişimi, pencere ayarı, sineklik, emniyet kilidi, çocuk kilidi, gibi bir çok aksesuar değişimlerimiz ise garantili bir şekilde yapılmaktadır. Pimapen menteşesi, ispanyoleti, vasistası, kilidi, kolu, fitili, çift camı, ısı camı değiştirilir, tamir edilir. Birçok mekanizma ve yedek parçalar garantili olarak değiştirilir. Bakırköy pimapen imalatı olarak yerinize kadar geliyor, ücretsiz ölçü alara maliyet çıkarıyoruz.

Zuhuratbaba Sineklik Servisi

Sineklikçi olarak pencere sineklikleri, kapı sineklikleri, yazlık sineklik gibi bir çok sineklik modellerimiz ile sineklik imalatı, satışı ve montajı yapmaktayız.

 

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?