0212 445 60 14

Halıcıoğlu Camcı

Halıcıoğlu

Halıcıoğlu’nda Camcı ve Pimapenci

Halıcıoğlu cam servisi olarak; ev, iş yeri, kamu binaları, oteller, hastaneler, okullar, şirketler, turizm alanları gibi yüzlerce alanda faaliyet göstermekteyiz. Eski, kırık cam değişim hizmetleri, pencere sistemleri onarım ve montajı sağlamaktayız.
İstanbul’da kurulan yarım asırdan fazla süredir hizmet veren firmamız, cam ve ayna sektöründe müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Cam işçiliği, cam tamiri, ayna servisi, pimapen tamiri alanlarında kaliteli servis sağlamaktayız.

Halıcıoğlu cam, pimapen, sineklik, Cam balkon gibi hizmetler için bizlere 7/24 ulaşalabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Tüm işlemlerimizde en kaliteli ürünleri kullanarak, müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Referanslarımızı her geçen gün artırarak, cam sektörüne imza atıyoruz. Değişmesi gereken aynaları değiştiriyor, çatlak cam ve eskimiş yüzeylerde söküm- takım hizmetleri sağlıyoruz. Halıcıoğlu cam servisi olarak Isıcam ürünleri ile montaj ve onarım sağlıyor, mobil iletişim ağımız sayesinde konuma en hızlı şekilde ulaşıyoruz. İşinde uzman kadro ile oluşan ekibimiz, asil cam bünyesinde ustalığını kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.

Tüm pencere sistemleri, raylı sistem, sürgülü sistem, açılı kapanır kapı sistemleri ve pimapen ürünlerinde en kısa sürede arızayı gideriyor, montaj ve onarım hizmeti sağlıyoruz. Bozuk veya yıpranmış pimapen ürünlerinizi yenilerken, çeşitli aparat yahut sineklik takım- değişim servisleri sağlıyoruz.

            Halıcıoğlu aynacı hizmetleri olarak, işlemecilik ve dekoratif ürün montajıyla, iç ve dış cephe kaplamalarında şıklık yaratıyoruz. Ayna cam, gölgeli cam, düz cam, buzlu cam, dekoratif cam çeşitleri ile bina ve yapılarınızı göz alıcı dekorasyonlar haline getiriyoruz, aynacı hizmetlerinde kalite sunuyoruz.

            Halıcıoğlu camcı olarak gürültü kontrollü lamine cam sunarken, düz, lamine ve füme modellerini beğeninize sunuyoruz. Dekoratif camlarda; telli, zeytindalı, yaprak ve satina gibi modellerin yanı sıra farklı çeşit ve renklerde 7/24 camcı hizmeti sunuyoruz. Ev dekorlarınızda, banyo ve tuvalet aynaları, dolap camları, kapı camları, pencere camları, tuğla cam dekorları, vitrin camları gibi her alanda montaj ve kırık tamir servisi sağlamaktayız.

            Halıcıoğlu’nda camcı olarak 1990 yılından itibaren gururla hizmet sağlıyor, ürün çeşitliliğini artırarak kendimizi geliştiriyoruz. Bünyemizde verilen diğer hizmet ve ürünler ise; karolajlı cam, reflekte cam, ısıcam, buzlu cam, jaluzi cam, dekoratif camlar ile İstanbul’da camcı servisi sağlamaktayız. Hem montaj hem onarımda kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile keşif ve analiz hizmeti de sağlamaktayız.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?