0212 445 60 14

Osmanbey Camcı

Osmanbey Camcı ve Aynacı Servisi

Osmanbey’de camcı olarak olarak bölgede en iyi cam hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir işçiliklerimiz ile sorunsuz bir şekilde cam işlerinizi fabrikamıza yakışır şekilde montajlamasını yapmaktayız. İstanbul avrupa yakasında 12 kişilik gezici servis ekibimiz ile günün her anında sizlere anına hizmet verebilmektedir. Merkez fabrikamızda tüm cam ürünlerini bulundurup, üretim, imalat, satışı yapmaktayız.

En uygun fiyat garantimiz ile kırılan, çatlayan, eskimiş değiştirilecek tüm camlarınızı standart olan fiyatlarımız ile en uygun fiyatlara yapmaktayız. Üretimine önem verdiği kadar cam montajınada önem vermekte olan firmamız deneyimli camcı ustalarımız ile tüm zorlu işleri sorunsuz halletmektedir. İstanbul bölgesinde bir çok konut projelerinde pencerelere adımızı kazımış bulunmaktayız. ISO, TSE, belgelerine sahip cam ürünlerimizi kullanıp cam kalitesinden hiç bir zaman kaçınmamaktayız.

Osmanbey camcısı olarak, kırık, çatlak, buharlanmış, bozuk, eskimiş camlar, pimapen camı, mağaza, vitrin camı, baskılı renkli cam, gibi bir tamir hizmetlerimiz mevcuttur. Minimum fiyatlara bir çok onarılacak camlarınızı anına mobil gezici servisimiz, aracında bulundurduğu özel malzemeler ile onarmaktadır. Camlarınıza istenilen yerde delik açma işlemi, cam filmi gibi işleriniz sorunsuz yapılmaktadır.

Osmanbey’de aynacı olarak aradığınız zaman ilk başta popüler olarak çıkmakta olan Asil cam, en uygun ayna fiyatları ile satış ve montajını yapmaktadır. Ayna montajı cok dikkat isteyen bir iş olduğu için şirketimizde bulunan aynacı ustalarımız ile kaplama ve yapıştırma yapılmaktadır. Yapılan ayna işlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Tüm ayna ürünlerimiz şişecam ürünleri olup görüntüsü ile sizleri büyülemektedir.

Lamine, temperli, kumlamalı, kapı camı, ofis, ev, mağaza camları, ısıcam, çift cam, büyük jumbo cam, kalın dayanıklı cam, pvc pimapen sistemleri, sürgülü cam kapı, masa ve sehpa camları gibi bir çok ürünü kendi bünyemizde yapmaktayız.

Günün her saati açık olan firmamız Osmanbey’de camcı olarak aradığınız zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?