0212 445 60 14

Karolajlı Isıcam

Karolajlı Isıcam

Bilindiği üzere cam silisli kum ve potasın yüksek ısılarda eritilerek saydamlaşması ile elde edilir. Yüksek ısıda birbiri ile karışan potas ve silisli kum saydam bir hal alır ve bu aşamada şekil verildiğinde, soğudu takdirde o şekli korur ve cam elde edilir. Camın kullanım alanları oldukça çeşitli olmaktadır. Ve kullanıldığı alana göre farklı işlemlerden geçerek, kullanım alanına uygunluk sağlayabilmektedir. Cam daha dekoratif durduğu için, kapılarda, pencerelerde, iş yerlerinde ve evin her türlü farklı alanlarında kullanılabilmektedir. Son günlerde oldukça revaçta olan karolajlı cam ise, dekoratif duruşu ile birçok farklı alana uyum sağlayabilmekte ve estetik bir görüntü yakalayabilmektedir. Karolajlı cam nedir diye sorulacak olur ise, bilmeyenler için en basit tabiri ile açıklayalım; İki kat cam arasına farklı metallerden şekiller ve desenler oluşturulur.

Bu desenler genellik ile geometrik esintiler taşımaktadır. Böylece daha şık ve dekoratif görüntüsü olan  karolajlı cam oluşur. Karolajlı camlar çift kat olduğu için oldukça sağlam ve ısıyı da muhafaza eden özelliklere sahiptir. Ayrıca bu camların arasına uygulanacak olan geometrik desenler mekânların renklerine ve konseptlerine göre şekillenebilmekte ve müşterinin istediği her türlü renkte üretilebilmektedir. Kesinlikle tek düze renklere tamah etmek zorunda değilsiniz. Karolajlı camlar sayesinde mekânlarınız sizi daha da yansıtacak ve özelleşecektir. Bu camların kullanım alanları da oldukça çeşitli olmaktadır.

En çok binaların dış kapılarında ki camlar üzerine uygulanarak binalara daha şık bir görüntü katılması amaç edinilir. Bunun yanında iş yeri camlarında, kapılarında ve hatta evlerinizin camlarında bile kolaylıkla uygulanabilecek bir cam çeşidi olmaktadır. Karolajlı camların içerisinde kullanılan çıtalar ise oldukça kolay hazırlanabilmektedir. Dilerseniz iç içe geçmeli, dilerseniz de zımba ile birbirine tutturulabilen modeller mevcut bulunmaktadır.teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?