0212 445 60 14

Mecidiyeköy Camcı

Bölgesinde Her zaman Zirvede olan Cam Servisi – 0533 437 60 14

Mecidiyeköy camcıları arasında her zaman kendini kanıtlamış olan şirketimiz deneyimli personeli ile sizlere en iyi cam hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllar ısıcam üretimi yapmakta olan firmamız artık tüm cam ürünlerini imal edip sizlere montajını gerçekleştirmektedir. Ücretsiz olarak keşif imkanı sunmakta olan Asil cam, çağırdığınız adreslere gelip kırık, çatlak, eskmiş camlarınızın ölçülerini ve durumla ilgili sizleri her dakika bilgilendirmektedir.

Mecidiyeköy’de camcı olarak, kırılmış, çatlamış ve sipariş vereceğiniz cam ölçülerini imalatını, satışını ve montajını 1 – 3 iş günü içerisinde hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Bölgede hizmet verdiğimiz cam tamiri hizmetlerimiz şöyledir; duşakabin, vitrin, raf, asaör camı, duşakabin, gardolap kapağı, mutfak dolabı, banyo, salon, otomatik kapı, pvc pencere sistemleri gibi ürünlerin cam tamirini gerçekleştirmektedir.

Fabrikamız cam ile ilgili tüm camları bulmanız mümkündür. Ülkemizde yoğun olarak kullanılan tüm camları büyük merkez fabrikamızda bulundurarak en uygun fiyatlara seri üretim imalatı yapılmaktadır. Temperli cam, lamine cam, buzlu, düz, ısıcam, kapı camları, boyalı, desenli, resimli, karolajlı, gedizpen, fıratpen, egepen, pimapen gibi plastik doğrama gibi bir çok ürünü bölgenizdeki en yakın servisimizden iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda dekoratif ayna imalatı da yapmaktadır. Mecidiyeköy’de aynacı olarakta büyük ilgi görmekte olan asil cam, tüm ayna modelleri ve renkleri ile anında aynacı hizmeti vermektedir. Füme, bronz, gümüş, reflekte, flotal ayna renkleri ve baklava dilimli, duvar aynası, kolon, salon, banyo, mutfak, eskitme ayna, varaklı, boy, gibi bir çok özel kesimli ayna çeşitleri üretilmektedir.

Firmamız genellikle 4, 6, 8, 10 , 12 mm cam kalınlığında imalat yapmakta, özel son teknoloji olan lazer kesimli cam makinelerimiz ile çiziksiz, ölçü hatasız kesim yapma imkanına sahiptir.

Mecidiyeköy camcı olarak bizlere her zaman arayıp servis çağırabilir, en uygun fiyatlara cam siparişi verebilirsiniz.

TEL : 0533 437 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?