0212 445 60 14

Duvar Ayna Kaplama

Kaliteli Aynalar Ve Uygun Fiyatlar Asilcam’da! – 0533 437 60 14

Cam ve ayna sektöründe uzun yıllardır bulunan ve deneyimlerini ürünlerine yansıtarak kaliteli cam ürünleri kullanımınıza sunan Asil cam, tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Her kullanıma uygun ve özel olarak üretilen aynalar, kusursuz görüntü özellikleri ile beğeninize sunulmuştur. İstanbul aynacısı olarak tüm ilçelere ve bölgelere hizmet vermekte ve ayna ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılamaktayız.

Kullandığımız kaliteli malzemeleri istek ve zevklerinize uygun olarak tasarlayarak sizlerle buluşturan firmamızın bazı ayna çeşitleri ise şöyledir:

Duvardan duvara ayna:

Evlerinizde ve mekânlarınız da duvar ölçüleri alınarak özel olarak üretilen aynalar, duvarlara monte edilmektedir. Duvardan duvara olan aynalar mekânlarınızın daha geniş ve ferah görünmesine yardımcı olmakta, aynı zamanda içerideki ışığın daha verimli kullanılmasını da sağlamaktadır. Tam duvar ayna ürünleri istenilen özelliklerde üretilebilmekte ve montajı ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

           Spor salonu aynası spor salonları için özel olarak üretilen aynalar, kusursuz görüntüleri ile her büyüklükte üretilebilmektedir. İstenilen ebatlarda ve duvardan duvara üretilen aynaların hızlı bir şekilde montajı gerçekleştirilip kullanımınıza sunulmaktadır.

Dekoratif ayna:

Mekânlarınızın dekorasyon özelliklerine uygun olarak üretilen aynalar ile dekorasyonunuzu tamamlama ve ayna şıklığını mekânlarınıza taşıma fırsatınız bulunuyor. İstediğiniz özelliklerde ve ebatlarda kesilen aynaların montajı da ekibimiz tarafından güvenle gerçekleştirilmektedir. Dekoratif amaçla ve evlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık boy aynası modellerimiz her tarza uygun olarak üretilmekte ve kısa sürede teslim edilmektedir. Dekoratif ayna çeşitlerimizde kullandığımız flotal ayna ile mekânlarınıza istediğiniz derinliği ve görüntü kalitesini getirmekteyiz.

           4mm ayna ürünlerimiz ihtiyacınız olan kaliteyi size sunmakta ve ihtiyaç duyduğunuz görüntüyü size sağlamaktadır. İstenilen mimari özelliklere göre üretilebilen flotal aynalarda füme ayna seçeneği de bulunmaktadır. Füme ayna füme renginde üretilmekte mekânlarınıza farklı bir hava getirmekte ve mekânlara derinlik katılmaktadır. Dekorasyon amaçlı en çok tercih edilen aynalardan birisidir.

Şeffaf ayna:

Teknolojinin en son ürünlerinden birisi olan şeffaf aynalar, yüksek yansıtıcı ve ışık geçirgenliği özelliklerine sahiptir. Çeşitli dijital cihazlardan görüntülerin yansıtılmasında kullanılan şeffaf aynalar, kusursuz bir görüntü elde etmenizi sağlamaktadır. Mekânlarda veya elektronik cihazların özelliklerine göre şeffaf aynalar üretilmekte ve kullanımınıza en kısa sürede sunulmaktadır. İstanbul’da aynacı olarak tüm bölgelerde hizmet veren işletmemiz, ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözümler getirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı misyon edinmiştir.

Kaliteli ayna ürünlerini en uygun ayna fiyatları ile bir araya getiren işletmemiz, bütçenizi korumanıza da yardımcı oluyor. Garantili ayna montajı yaparak müşteri haklarını koruyor ve ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanızı engelliyoruz. İstanbul’un her yerine ayna servisi yapan işletmemize iletişim numaralarından dilediğiniz zaman ulaşabilir ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

0533 437 60 14

 

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?