0212 445 60 14

Desenli Cam Modelleri

Desenli Cam Modelleri

Cam sağlıklı bir malzemedir. Bunu bilmeyenimiz yoktur herhalde. Son yıllarda üretilen ürünlerde ve modern yapılarda görüyoruz ki cam sadece sağlık değil aynı zaman da estetik ve şıklıktır. Birçok desen ve şekillerde, bambaşka renk ve modellerde üretilen camların ilk hali ile son halini gördüğünüzde geçirdikleri değişimine inanamayacaksınız. Bir sanat eseri gibi ince ince işlenen ürünlerde camın mükemmelliğinin yani sıra saydam ve şeffaflığı yansıtması ile de son gözdeniz olacaktır.

Her çeşit ve desende üretilebilen camların kullanım alanları da oldukça geniştir. Desenli cam modelleri ile alternatif birçok urun üretilmektedir. Dusakabin camından tutunda mutfakta tezgah üstünde kullanılan cama kadar geniş bir yelpazede kullanılan bu ürünlerin temizliği de gayet kolaydır.

Banyoda lavaboda mutfakta salonda yatak odasında camin kullanım alanı oldukça geniştir. Evlerinizin kapılarında dahi desenli cam modelleri kullanarak mükemmel bir şıklık yakalayabilir, zevkinizi evinizde yansıtabilirsiniz. Sadece evinizin iç dizaynında değil dışa bakan dünyanız balkon camlarınızda da aynı estetiğe sahip olmanız mümkün. Cam balkon ürünlerinin de birçok çeşidi bulunmakta evinizin içi kadar dışı da zevkinize yansıtmaktadır.

Evlerimiz dışında kullandığımız birçok yaşam alanında, toplu mekanlarda da camın kullanım şekilleri ile karşılaşmaktayız. Ofislerimizde, işyerlerimizde, cami ve toplantı salonlarında, otel ve restoranlarda ve bunun gibi birçok mekânlarda dikkatli bakacak olursak camın hüküm sürdüğünü görebiliriz. Özellikle Osmanlı döneminde camin boyaması işlenmesi ve estetik bir uyum ile camilerde kullanılmış olması hepimiz tarafından aşikardır. Bu da gösteriyor ki camın geçmişi bizim için çok eskidir.

Camın kullanım alanlarından bahsetmişken hangi desenlerin de kullanıldığını söylemek mümkün. Örneğin dusakabin için kullanılabilen desenler arasında damla yunus gold ve kristal gibi desenleri gösterebiliriz. Küçük bir araştırma ile evimiz için en uygun olanı seçebilirsiniz

Stoklarımızda Mevcut Olan Camlarımız :

Telli Cam

TOPRAK BUZLU CAM

MANDALİN BUZLU CAM

ZEYTİNDALI CAM

SATİNA CAM

TÜM CAM FİYATLARI VE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ

teleon

 0212 652 60 14
cep 0544 652 60 14

ÖZ ASİL CAM YAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?