0212 445 60 14

Florya Camcı

Florya

FLORYA CAMCI 

         Florya Camcı olarak,   camınız kırıldığında, yeni taşındığınız evin cam ihtiyacı olduğunda, ya da ofisinize cam taktırmak istediğinizde Firmamız sizin hizmetinizde olacaktır. Dekoratif cam arayanlar için birçok seçenek sunan farklı camlar mevcuttur.  Kırık, eskimiş, çatlak, bozuk gibi bir çok camlarınızın tamiratını ve onarımını yapmaktayız. 7/24 hizmet vermekte olan personelimiz aradığınız her dakika ulaşıp acil cam işlerinizi gün içerisinde yaptırabilirsiniz.

FLORYA CAMCI AYNACI OLARAK BİZLERE ANINDA ULAŞABİLİRSİNİZ.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Vitrin, dükkan camı, mağaza, avm, cafe, resturant gibi bir çok alanda bulunan cam modellerimizi fabrikamızda bulundurarak anına kırılan camlarınızı değiştirmeniz için sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız.

 Garantili cam

    Evinizdeki, ofisinizdeki, yazlığınızdaki camlarınız güneşe karşı daha dayanıklı olması ve güneşin zararlı ışınlarını geçirmemesi için cam filmleriyle kaplanabilir. İstediğiniz renk tonunda, koyu ya da açık olarak ürün arasında tercih yapabilirsiniz. Herhangi bir yırtılma, soyulma, renkte solma durumunda montaj ekibi tarafından durumun tespiti sonrası herhangi bir ücret alınmadan değişim yapılacaktır. Cam filmi garantili cam kategorisinde yer almaktadır.

FLORYA CAM TAMİRİ

 Kırık cam ya da çatlamış camlarınızı mümkün olan en kısa sürede tamir ederek camınızın onarılmasını, eski görünümüne kavuşmasını ya da yenilenmesini sağlayabilirler. Bu işler sandığınız kadar uzun sürmemektedir. Cam tamiri kolayca yapılarak memnuniyetiniz sağlanmaktadır.

Satışı, imalatı ve montajı yapılan tüm cam işlerimizde 2 yıl garanti verilmekte ve kullanılan tüm cam ürünlerimiz şişecam ürünleri olmaktadır. Deneyimli camcı ustalarımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile kırmadan dökmeden en iyi şekilde montaj yapılmaktadır.

FLORYA AYNACI

Dekoratif ayna ve modellerini bulabileceğiniz Asil cam, Florya’da bir çok hizmet vermekte olan ev, kafe, resturant, ofis gibi alanlara ayna kaplama işlemi yapmaktadır. Füme, bronz, reflekte, flotal, baklava dilimli ayna, duvar aynası, boy aynası, spor salonu aynaları gibi bir çok ayna imalatı, montajını garantili bir şekilde yapmaktadır. En uygun ayna fiyatları ile ŞİŞECAM ayna ürünlerini kullanarak uzun süreli ayna bozulmalarına maruz kalmadan garantili aynalara sahip olabileceksiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?