0212 445 60 14

Cerrahpaşa Camcı

Cerrahpaşa’da Camcı

   Cerrahpaşa camcı aradığınızda en kolay ulaşabileceğiniz hizmeti vermekteyiz. pimapen işleri hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca sineklik ve buna benzer çeşitli ürün ve hizmetimizi siz müşterilerimize servis etmenin gururunu yaşamaktayız. Ayrıca tamirat konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her türlü kırık cam tamiri yapılır. Çatlak cam tamiri yapılır. Kısaca cam tamiri işlerinizi titizlikle ve ekonomik fiyatlar ile yapmayı taahhüt ederiz.

             Cerrahpaşa cam servisi, tüm camlı ürünlerde bakım ve tamirat işlerini yerinde ve gerekirse atölyelerimize getirerek yapmaktayız. Ayrıca pvc, camlı balkon sistemleri gibi bütün camlı ürün taleplerinizde evinize, ofisinize gelip yapacağımız keşif ile size anında fiyat teklifimizi sunabiliriz. Yapılacak olan işle ilgili anlaştığımızda, gerek iş aşamasında gerekse ise iş bitimi sonrası ilave etmek istediğiniz veya başka taleplerimiz için tecrübeli personelimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Cerrahpaşa Camcı ve Aynacı Olarak Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

            Cerrahpaşa camcı, tüm satış ve montaj işlemlerinde camda dünya kalite standartlarını yakalamış, cam denilince akla gelen ilk isimlerden biri olmuş şişecam ürünlerini kullanmaktadır. Vereceğimiz tüm iş ve hizmetlerde her yıl yeterli miktarda stoklama yaparak tedarik konusunda her hangi bir problem yaşamayız, böylelikle sizlere vereceğimiz hizmette hiç bir kesinti olmaz. Evinizde ve iş yerinizde bulunan tüm camlı veya kısmen cam kullanılan ürünlerde üretimimiz ve uygulamalarımız vardır. Geniş ürün yelpazemizle size en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

 Cam Ürünlerimiz

             Cerrahpaşa’da cam imalatımız kendimize ait olup, fabrikamız üretim kapasitesiyle İstanbul’da geniş bir servis ağına hizmet vermektedir. Geniş montaj ekibimizle, tamiratı yapılacak camlarınıza en çabuk şekilde müdahale etmekteyiz. Bu sebeple faaliyetlerimiz arasında 7/24 camcı hizmeti bulunmaktadır. Piyasada bulabileceğiniz her türlü cam türlerinin (lamine, temperli, konfor, ısıcam, içten jaluzili, balkon cam kapama, pvc, masa ve sehpa, telli, buzlu, tek, çift, dekoratif), üretimini fabrikamız da kendimiz yapmaktayız. Kullandığımız bütün cam ürünler kendi imalatımızdır.

 Pvc Hizmetleri

             Pvc ve cam Balkon sistemleri ile ilgili her türlü tamirat işlemine tecrübeli teknik servisimizle destek vermekteyiz. Bu tür malzemeler ile ilgili her türlü aksesuar firmamızda mevcuttur.

 Cerrahpaşa Aynacı

            Cerrahpaşa’da yüzlerce mekanda ayna çalışması yapan firmamız Asil Cam, bölgede tanıdık ve ayna konusunda ilk akla gelen isimdir. Cerrahpaşa Aynacı denildiği zaman ilk olarak firmamız akla gelmektedir. Sadece bu bölgede değil İstanbul’da camcı denilince ilk akla gelen isimlerdendir. Ayna konusunda da renk ve çeşit olarak geniş ürün yelpazesine sahibiz. Ayna çeşitlerimizde de şişecam markasını tercih ettiğimizi bilmenizi isteriz. Ayna çeşitleri olarak, her türlü retro tarzı, modern tarz aynalar, spor salonu, kuaför, otel gibi aynaların çok kullanıldığı iş yerlerine özel aynaların üretimini yapmaktayız.

 

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?