0212 445 60 14

Beşiktaş Camcı

Beşiktaş Camcı

 Beşiktaş camcı olarak bölgesinde kurumsal ve bireysel olarak tüm cam satışı, imalatı ve montajını yapmaktayız. Firmamız uzun yıllardan beri İstanbul’da bir çok yerde cam tamiri  ve cam satışı yapmıştır. Kırık cam, çatlak cam, bozuk cam gibi cam tamiri gibi bir çok hizmetleri sizlere en hızlı ve uygun şekilde sunmaktadır.

Bizlere Beşiktaş cam, ayna, cam balkon, pimapen hizmetleri için 7 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Beşiktaş camcılar arasında en kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamız, bir çok işyeri, ofis, dükkan, mağaza, avm gibi bir çok alanda bulunan camlarınızın tamiratı ve onarımı en uygun fiyatlara değişimi yapılmaktadır. 15 kişilik camcı ve aynacı ustalarımız ile aradığınız günden itibaren ücretsiz olarak keşif yapılmakta ve işin aciliyet boyutuna göre gününde montajı yapılmaktadır. 1200 metrekare lik çalışma alanımızda sizlere en iyi imalat, satış ve montaj hizmeti sunulmaktadır.

Beşiktaş Camcı

Beşiktaş’ta camcı olarak aranan firmamız lamine cam, temperli cam, karolajlı cam, ayna, konfor cam, kapı camları, cam balkon, buzlu, yorglass, kalın cam, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, füme, bronz, gümüş, reflekte, telli cam gibi bir çok cam ürünlerinin satışını ve montajını yapmaktadır.

Yapılan tüm imalat ve montajlarımızda 2 yıl garanti sunmakta ve ISO, TSE, gibi belgere sahip ŞİŞECAM ürünleri kullanılmaktadır. Deneyimli camcı ustalarımız ve profosyonel ekipmanlarımız ile güvenilir ve kaliteli işçilik ortaya koyulmaktadır.

Beşiktaş Aynacı

Beşiktaş ta aynacı olarak hizmet  vermekte olan Asil cam, tüm dekoratif ayna modelleri ve renkleri ile bulunduğunuz ortamlara ferahlık ve renkler katmaktadır. Baklava dilimli ayna, füme, bronz, gümüş, spor salonu aynaları, duvar aynaları, eskitme ayna gibi bir çok ayna ürünlerini fabrikasında bulundurup en hızlı şekilde ayna hizmeti sunmaktadır.

Beşiktaş cam firması arasında en iyi hizmeti sunan Asil cam, bölgede bir çok yere cam servisi hizmeti vermektedir. Bunlardan bazıları,  Abbasağa, Akat, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cıhannuma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçesme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız mahalleleri ve semtlerine cam hizmeti sunulmaktadır.


Beşiktaş Camcı hizmetlerimiz;

Beşiktaş camcı, Beşiktaş Camcısı, Beşiktaş’ta Camcı, Beşiktaş Ayna, Beşiktaş Aynacı, Beşiktaş Cam Balkon, Beşiktaş Sineklik Servisi, Beşiktaş Pimapen Tamiri gibi bir çok hizmetlerimiz bölgede mevcuttur.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?