0212 445 60 14

Başakşehir 4. Etap Camcı

Başakşehir’de 4. etap Camcı

Başakşehir 4. etap camcı ve aynacısı olarak sizlere en donanımlı cam hizmeti sunmaktayız. Bölgede tüm cam ürünlerini bulabileceğiniz camcı olarak en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Kırık cam, eskimiş cam, çatlak cam ve değişimi gelmiş tüm camlarınızı en uygun fiyatlara değiştirmekteyiz. Kapı camı, ofis camı, ayna, dış cephe camı tamiri, pencere camı, balkon camı gibi bir çok cam çeşitlerinin birebir aynı ürün ile değişimlerini yapmaktayız.

Başakşehir 4.etap camcı ve aynacı olarak bizlere 7 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

0212 445 60 14

0533 437 60 14

Başakşehir cam olarak 25 yıllık sektör hayatımızda yenilikçi bir anlayış ve güvenilir olma yolunda her daim kendimizi geliştirmekte ve ilerlemekteyiz. Deneyimli camcı ustalarımız ile en iyi şekilde sizlere garantili camlar üretmekteyiz. Lamine cam, ısıya dayanıklı cam, telli cam, buzlu cam, dekoratif ayna, renkli cam, kalın cam, gibi bir çok cam mamüllerini firmamızda bulabilir toptan ve perakende satış yapabilirsiniz.

Kullanılan tüm camlarımız şişecam ürünleri olmakta ve 1. kalite cam ve garantili bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Rodaj, Bizote, kanal, forma, cnc cam kesimi gibi bir çok makine parkurumuz ile sizlere cam fason hizmetleride sunmaktayız.

Başakşehir 4.etap aynacı olarak aradığınız zaman çıkmakta olan firmamız sizlere en iyi ayna hizmeti sunmaktadır. Bir çok ayna modellerimiz ile en iyi şekilde ayna duvar kaplama, çerçeveli ayna, dekoratif aynalara yapmaktayız. Duvar aynası, baklava dilimli ayna, çerçeveli ayna, spor salonu aynaları, kolon aynası, kuaför aynaları gibi bir çok ayna çeşitleri ve renklerimiz ile bir çok modelleri sizlere sunmaktayız.

Kullanılan aynalarımız şişecam aynası olmakta ve bozulmalara karşı garantilidir. Füme ayna, bronz ayna, flotal ayna, gümüş ayna, reflekte ayna gibi bir çok aynalar firmamızda mevcut olmakta ve dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?