0212 445 60 14

Reflekte Cam

Reflekte Cam

Reflekte Cam2

Reflekte Cam, binaların içlerine giren ışıkların ve ısıların kontollerini sağlayarak ışığın yada ısının binaların iç bölümünü dışarıdan göstermesine izin vermeyen modern yapıların dışlarına kaplanan camlardır. Reflekte Cam, günümüzde çok tercih edilen özellikle büyük yapıların mimarında dış cephede kullanılan bu camlar çeşitli renklerde ve çeşitli ısı izolasyonlarıyla karşımıza gelmekte ve uygulanmaktadır. Bu camların en önemli tercih sebeplerinden biri de dışardan bakınca içeriyi göstermemesi, içeriden bakılınca dışarıyı göstermesidir.

Reflekte CAM1

Reflekte camlar, güneş kontrol camları olarak bilinir. Güneş ışınlarının aşırı parlaklığını ve radyasyon ısısını denetleyen, giydirme cephelerde arka plandaki yapı unsurlarını gizleyerek bir bütünlük sağlayan ışığın kuvvetli olduğu taraftan diğer tarafın görünmesini engelleyen ve yapılara renk veren çevre kontrol camları olarak da tanımlanmaktadır.

Reflekte cam, temizlik için yumuşak deterjanlar ve yumuşak bez kullanılmalı, kaplamalı yüzeyler üzerinde zedeleyici ve aşındırıcı maddeler kullanmaktan kaçınılmalıdır. Reflekte camlar tek cam olarak uygulanabilecekleri gibi ısıcam olarakta uygulanabilirler.

REFLEKTE CAM ŞİPARİŞİ VERMEK İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ 

ASİL CAM YAPI

0212 652 60 14

0544 652 60 14

Sohbet İçin Tıklayınız
1
Scan the code
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilrim ?